Echo
60/100 - 36×

Echo

Maya Lopez alias Echo je newyorská mafiánka, která po smrti svého otce převzala jeho podnik. V minulosti se hnala za Roninem, který usmrtil jejího otce, nyní čelí novým výzvám. I když je však neslyšící, dokáže porazit nejednoho schopného protivníka.

USA | 2024 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Drama, Komiksový
hrají
Alaqua Cox (Maya Lopez), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Chaske Spencer (Henry Lopez), Charlie Cox (Matt Murdock), Tantoo Cardinal (Chula Battiest), Graham Greene (Skully), Cody Lightning (Biscuits), Devery Jacobs (Bonnie)

Tvůrci: Nemusíte znát žádnou předešlou tvorbu, seriál si lze užít i tak

Tvůrci: Nemusíte znát žádnou předešlou tvorbu, seriál si lze užít i tak

Nikdy toto vyjádření neplatilo více než nyní. Tentokrát opravdu nic jiného znát nemusíte. Daredevil a Kingpin na svůj velký a pořádný debut stále čekají, příběh Mayi Lopez nám bude vyprávěn od samého začátku. Nechcete koukat na jiné seriály? Nemusíte. Echo i tak pochopíte.

6 0
7.11.2023

I když je seriál Echo spin-offem Hawkeye, nutně to neznamená, že si musíte dát povinné opáčko dva roky starého seriálu. A vlastně ani ničeho dalšího. Seriál Echo se primárně soustředí na nové postavy, které jsme v MCU ještě nepoznali. Kingpin a Daredevil jsou sice známé postavy, ale v MCU jsme si jich užili pouze v pár scénách, které nutně znát nemusíte.

(Tvůrci: Nemusíte znát žádnou předešlou tvorbu, seriál si lze užít i tak. Foto: Disney+)

Příběh Echo bude odvyprávěn od samého počátku, tudíž žádný domácí úkol s Hawkeyem není třeba. A posléze se v seriálu objeví jen nové a nové postavy, které jsme stejně neměli možnost poznat nikde jinde. Pokud tedy MCU seriály a filmy již delší dobu nesledujete, ale přesto na vás udělal trailer dojem, nemusíte se ničeho bát. Neznalost předchozích projektů tentokrát omlouvá, neboť nic nepotřebujete vě­dět.

Seriál je navíc mládeži nepřístupný, což je pro Marvel Studios velice razantní a odvážný krok. Seriál je dostupný dětem až od 18 let. Sami jsme zvědaví, co to udělá se sledovaností celého seriálu, který bude vypuštěn naráz začátkem ledna. Všichni ale dobře víme, že rodičovskou kontrolu lze na streamovacích stanicích poměrně lehce obejít. Pokud si někdo mladší bude chtít k seriálu najít cestu, určitě si ji bez problému najde.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Novinky

Alaqua Cox vyslovuje přání ohledně budoucnosti Echo, nechybí tam ani Avengers

Alaqua Cox vyslovuje přání ohledně budoucnosti Echo, nechybí tam ani Avengers

Alaqua Cox zvládla svůj první velký seriál. Jenže co s postavou nyní? Marvel Studios postavu odsunulo na druhou kolej ještě před uvedením daného seriálu, tudíž Echo je teď tak trochu ve slepé uličce. Cox tudíž umírňuje svá očekávání, nicméně zmiňuje své tajné přání.

Nejlepší postavy

Reklama

Narozeniny herců

Zajímavosti

Co to vlastně znamená Marvel Spotlight?

Co to vlastně znamená Marvel Spotlight?

Při sledování seriálu Echo jste si bezesporu všimli, že začátek každého dílu obohacuje i logo Marvel Spotlight, které doposud nebylo viděno v žádném jiném seriálu či filmu. Co přesně toto logo znamená a co to znamená pro budoucí projekty, které budou zařazeny pod tuto značku?

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama