Edňácké tipy na březen: Poslední Defender a cestování časem

Edňácké tipy na březen: Poslední Defender a cestování časem

Midseason je v plném proudu, takže novinek nás nečeká tolik jako během jiných měsíců, ale určitě si nějakou zajímavou novinku vyberete nebo vás nalákáme na nějaký již běžící seriál, kterého se nemůžeme dočkat.


16 0
28.2.2017

@iHyi

Zamotaný vztah Grace, Frankie a jejich homosexuálních manželů, kteří se na stará kolena rozhodli rozvést se svými ženami a žít spolu, funguje každý rok jako příjemný feel-good seriálový balzám na nervy. Zábavná i hořkosladká show mě doteď nezklamala, a proto věřím, že i třetí série Grace and Frankie bude stejně zajímavá, milá a že přinese nový pohled na život starších lidí, kteří v seriálech a filmech obvykle nemají právo na netradiční milostný život, navíc sexuálně bohatý.

V březnu si budu užívat ještě jednu vztahovou komedii, která ale začala poslední únorový den. Britské Catastrophe považuji za jeden z nejvtipnějších seriálů o vztazích. Jednoduchá premisa „Američan při návštěvě v Anglii zbouchne irskou učitelku“ sice zní jako těžká písemka ke zpracování originální komedie, ovšem dvojice tvůrců a současně hlavních postav vytvořila brutálně upřímnou podívanou, které skutečně věřím, že je ze života, anebo že by se úplně bez problémů někomu mohla stát. Navíc jde nejspíš o poslední televizní roli loni zesnulé Carrie Fisher, i proto nemůžu třetí řadu Catastrophe rozhodně opomenout.


iHyi se těší na Carrie Fisher v Catastrophe. Foto: Amazon.

@KevSpa

Březen je na premiéry hodně chudý, kromě marvelovského Iron Fist mě žádná z novinek nezaujala a i tohohle Defendera budu muset odložit, než dokoukám druhou řadu Daredevila a Lukea Cage. O nic lepší to u mě není ani se seriály, které se vracejí s další řadou, protože se mi ve watchlistu spousta z nich hromadí, ale nezbývá čas na jejich sledování. A tak mi nezbývá, než se těšit jen na pokračování Designated Survivor, který se vrací po několikaměsíční pauze. A jekoliž nám tvůrci před přestávkou nachystali zákeřný cliffhanger, už netrpělivě odpočítávám dny do návratu Kiefera Sutherlanda v roli amerického prezidenta.

KevSpa si zařadí na watchlist novinku Iron Fist. Foto: Netflix

@Valada06

Březen rozhodně nepřináší tolik zajímavých seriálů jako únor, ale na dvě novinky se přece jen těším. Největším lákadlem je pro mě rozhodně Iron Fist – poslední hrdina budoucí týmovky Defenders vypadá minimálně podle trailerů stejně dobře jako Daredevil, a navíc vnese do seriálového světa Marvelu zase o trochu víc „mystična“. S napětím očekávám také Time After Time. Seriálů o cestování časem jsme tu sice v téhle seriálové sezóně měli už fůru, tento ale na rozdíl od většiny ostatních slibuje vcelku zajímavý příběh.

Se svou druhou sérií se 10. března vrací také zatím nejmladší přírůstek do rodiny seriálů Shondy Rhimes The Catch. V nové řadě se navíc objeví hvězdy jako T.R. Knight a Gina Torres, takže se rozhodně máme na co těšit.

Valada06 si užije cestování časem v Time After Time. Foto: ABC

@1Bobesh1

V březnu se s námi po šesti letech rozloučí seriál Grimm. Během té doby se tvůrcům povedlo seriál pekelně zamotat a diváci doufají v pořádné rozuzlení a zodpovězení všech otázek. Tenhle fantasy seriál je poměrně oblíbený i v našich končinách, tak jeho konec rozhodně sledujte s námi.

Pokud hledáte nějakou novinku a máte rádi vypjaté vztahy, FX si pro vás plánuje Feud. Ryan Murphy si ve svém novém seriálu hodlá posvítit na sváry známých lidí. První řada bude sledovat Joan Crawfordovou a Bette Davisovou. Už teď má seriál přislíbenou druhou řadu o princi Charlesovi a Dianě.

Během března AMC přijde s druhou řadou seriálu Into the Badlands. Ten se odehrává v budoucnosti, kdy se lidé téměř vyhubili. Pár přeživších vedou Baroni, kteří mezi sebou usilují o moc. Veškeré technologie byly téměř zničeny, takže se vše řeší hezky postaru – pěstmi. Fanoušci soubojů si tedy přijdou na své. Rozhodně si přidejte Sunnyho cestu za spásou do Bedny.

1Bobesh1 se podívá na nový seriál Ryana Murphyho Feud. Foto: FX

@Lucifrid

Březen je na novinky a návraty s ohledem na ostatní měsíce tak trochu hluchý, ale přeci jen se najde pár zajímavých věcí. Time After Time sice nezní jako trhák, ale cestování časem, H. G. Wells a trailer mě nalákají aspoň na pilot. Máme tu ale i druhé cestování časem, tentokrát komediální, a jak první, tak druhý trailer Making History lákají na fůru vtípků. Chicagskou sérii mám sice ráda, ale nemám ji dokoukanou a obávám se, že Chicago Justice bude z té čtveřice nejslabší, takže se jí asi stejně vyhnu. Je tu ale jiný zajímavý právnický seriál, komedie Trial & ErrorJohnem Lithgowem. Trailer slibuje buďto bujarou zábavu, nebo pořádný průšvih. Ale doufám v tu první variantu, už kvůli Johnovi. Ráda bych řekla, že si užiju i Iron Fista, ale ještě mě pořád čeká druhá řada Daredevila a Luke Cage, takže poslední Defender zatím musí počkat. Trailer ale vypadá náramně.

Co se návratů týče, těším se na The Catch, který jsem sjela poměrně nedávno a ač to není žádný zázrak s ohledem na to, že je to seriál od Shondy Rhimes, hlavní mužský hrdina je moc fajn a tahle tak trochu náhrada za White Collar mě baví. Dorazí i Kiefer Sutherland jako prezident Tom Kirkman v Designated Survivor a já se nemůžu dočkat rozuzlení zimního finále. V březnu mě čeká asi jediné loučení, a to s Grimmem. Je to příjemná pohodovka, která má fajn postavy, zajímavý vývoj a doufejme i důstojný konec.

Lucifrid dá šanci komedii s Johnem Lithgowem Trial & Error. Foto: NBC

Na co se v březnu nejvíc těšíte vy?

Diskuze /6

SerFirox

Jsem rád, že si aspoň někdo vzpomenul na Into the Badlands. :)

#2 esevis
webmaster
1.3.2017 | 6:53:57
esevis

#1 SerFirox: tak tak, nějakou dobu už jsem na něj čekal :D

1.3.2017 | 21:30:04
LilyLacreag

Ja sa neviem dočkať nového seriálu Anne (podľa románu Anne of Green Gables). Premiéra je 19.3. na CBC a všetky diely budú zverejnené na Netflixe 12.5. :)

2.3.2017 | 0:21:52
MadSoul

3. řada Broadchurch začala 28.2. jestli to někdo znáte ;)

#5 NiennaTasart
2.3.2017 | 15:36:55
NiennaTasart

#4 MadSoul: Jo, akorát ještě musím znova projít předchozí sérii, nějak mi úplně neutkvěla v hlavě a myslím, že tam určitě bude nějaké byť minimální spojení :D

2.3.2017 | 21:13:35
Kalam

into the badlands a iron fist ah, konečně zase nějaké seroše s pořádnými h2h souboji a mečováním…

3.3.2017 | 13:42:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nábor: Staň se redaktorem

Neváhej a staň se naším redaktorem

Přidej se k nám a piš články o tvých oblíbených seriálech. Stačí nám jen poslat krátký text.