Euphoria (Euforie)
93/100 - 114×

Euphoria(Euforie)

Euforie je pohled na brutalitu a potěšení dnešní mládeže. Seriál sleduje skupinku dospívajících středoškoláků, kteří se snaží vyrovnat s drogami, sexem a násilím. Inspirováno stejnojmennou izraelskou sérií z roku 2012.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | HBO | 50 minut
žánr
Drama
hrají
Zendaya (Rue Bennett), Hunter Schafer (Jules Vaughn), Jacob Elordi (Nate Jacobs), Barbie Ferreira (Kat Hernandez), Alexa Demie (Maddy Perez), Sydney Sweeney (Cassie Howard), Algee Smith (Chris McKay), Maude Apatow (Lexi Howard), Angus Cloud (Fezco), Storm Reid (Gia Bennett), Austin Abrams (Ethan), Lukas Gage (Tyler), Alanna Ubach (Suze Howard), Colman Domingo (Ali), Keean Johnson (Daniel)

Fezco

Fezco

Fezco je dealer hraný hercem Angus Cloud.

Sezóny 1
2019 -

Přestože musel odejít ze školy a stal se z něj drogový dealer, Fezco (známý taky jako Fez) má velké srdce a je Rue dobrým přítelem.

Fezco si vydělává na živobytí společně s klučíkem jménem Ashtray tím, že prodává drogy teenagerům. Žije spolu s Ashtrayem a babičkou, starší paní ve vegetativním stavu, o kterou se stará.

Fezco byl ten první, kdo prodal Rue poprvé drogy, a od té doby je její dealer. Poté, co však byl svědkem Rue a její možného předávkování, se rozhodl už jí drogy neprodávat.

Rue to samozřejmě v tu chvíli špatně nesla a Fezco si za to vysloužil pár silných slov, nakonec mu ale Rue poděkovala.

Fezco má pro Rue v srdce velké místo, jinak by tolik neriskoval. Sice se nechtěl motat to problémů s Natem, ale i tak to udělal. Bohužel na to doplatil, protože ho Nate udal policistům.

Vlastní vynalézavostí si ale zachrání kůži. Jeho dealer, zvaný Mouse, by jinak neměl slitování.

Fezco je:

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Crysiscze

Borec jak víno. Docela mě zajímá jak to s ním dopadne a jestli bude dál ještě prodávat. Ale dealer jak lusk.

8.11.2020 | 18:24:37
vlasacek007

<3

7.6.2020 | 12:49:40

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů