Euphoria (Euforie)
95/100 - 81×

Euphoria(Euforie)

Euforie je pohled na brutalitu a potěšení dnešní mládeže. Seriál sleduje skupinku dospívajících středoškoláků, kteří se snaží vyrovnat s drogami, sexem a násilím. Inspirováno stejnojmennou izraelskou sérií z roku 2012.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO | 50 minut
žánr
Drama
hrají
Zendaya (Rue Bennett), Hunter Schafer (Jules Vaughn), Jacob Elordi (Nate Jacobs), Barbie Ferreira (Kat Hernandez), Alexa Demie (Maddy Perez), Sydney Sweeney (Cassie Howard), Algee Smith (Chris McKay), Maude Apatow (Lexi Howard), Angus Cloud (Fezco), Storm Reid (Gia Bennett), Austin Abrams (Ethan), Lukas Gage (Tyler), Alanna Ubach (Suze Howard), Colman Domingo (Ali), Keean Johnson (Daniel)


Suze Howard

Suze Howard

Suze Howard, matka Cassie a Lexi, je představena Alannou Ubach.

Sezóny 1
2019 -

Suze a její manžel, Gus, spolu mají dvě dcery, Cassie a Lexi. S Cassie si vytvořila obzvlášť silné pouto, když u Cassie nastala puberta.

Suze a Gus měli napjatý vztah v důsledku jeho flirtování s jinými ženami a jejího pití a opilého chování, kvůli čemu se často hádali. Během jedné takové hádky Gus od Suze a jejich dcer odešel.


Přestože Suze nechala Guse holky navštěvovat o víkendu, jeho snaha dcery vidět byla menší a menší, až je nakonec úplně přestal vídat. Jednoho večera Gus řídil pod vlivem a naboural, což nastartovalo jeho závislost na drogách.

Nejvíce je své dceři Cassie podporou poté, co Cassie zjistí, že je těhotná.

Suze je:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama