Euphoria (Euforie)
95/100 - 81×

Euphoria(Euforie)

Euforie je pohled na brutalitu a potěšení dnešní mládeže. Seriál sleduje skupinku dospívajících středoškoláků, kteří se snaží vyrovnat s drogami, sexem a násilím. Inspirováno stejnojmennou izraelskou sérií z roku 2012.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO | 50 minut
žánr
Drama
hrají
Zendaya (Rue Bennett), Hunter Schafer (Jules Vaughn), Jacob Elordi (Nate Jacobs), Barbie Ferreira (Kat Hernandez), Alexa Demie (Maddy Perez), Sydney Sweeney (Cassie Howard), Algee Smith (Chris McKay), Maude Apatow (Lexi Howard), Angus Cloud (Fezco), Storm Reid (Gia Bennett), Austin Abrams (Ethan), Lukas Gage (Tyler), Alanna Ubach (Suze Howard), Colman Domingo (Ali), Keean Johnson (Daniel)


Lexi Howard

Lexi Howard

Lexi Howard, sestru Cassie a nejlepší kamarádku z dětství Rue, hraje Maude Apatow.

Sezóny 1
2019 -

Lexi je Cassiina mladší sestra a rozumná kamarádka Rue, která se jí snaží být oporou.

Lexi chodila s Rue do školky, kde se z nich staly nejlepší kamarádky. Během let se sice přestaly tolik bavit či mít společné zájmy, nicméně stále se považovaly minimálně za dobré kamarádky.


Sdílí pokoj se svou (někdy nerozvážnou) sestrou Cassie, takže častokrát zažívá uprostřed noci zvuky a blesk foťáku, když se její sestra fotí.

Oproti Cassie je obyčejná a nevýrazná, přesto však má na srdci její dobro a dobro svých přátel. Cassie zachrání před jasným rozchodem, když se McKay znenadání objeví na Danielově party.

.

Lexi je:

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama