Ash vs Evil Dead Ash na letošním Comic-Conu představí první trailer

Ash na letošním Comic-Conu představí první trailer

Ash na letošním Comic-Conu představí první trailer

Léto je tady a s ním, vedle zaslouženého volna a nesnesitelného vedra, se vrací i největší událost všech seriálových, filmových, herních, komiksových i knižních fanoušků – festival Comic-Con v americkém San Diegu, na kterém právě letos nebude chybět ani připravovaný seriál Ash vs Evil Dead.


2 0
13.6.2015

Stanice Starz vyšle na letošní Comic-Con hned dva své seriály: prvním je populární adaptace knižní předlohy Outlander, které nedávno skončila první série, druhým je pak připravovaný seriál Ash vs Evil Dead, jehož premiéra nás čeká kolem letošního Halloweenu.

Panel konkrétně pro náš seriál je naplánovaný na pátek 10. července od 18:00 tamního času (pro nás tedy v sobotu ve tři ráno) a zúčastní se ho jak hlavní tvůrčí trio Sam Raimi, Rob Tapert a Bruce Campbell, tak i novozélandská herečka Lucy Lawless. A aby toho nebylo málo, tak právě v rámci tohoto panelu bychom se, po prvních dvou kraťoučkých upoutávkách, měli dočkat i prvního plnohodnotného traileru.


Comic-Con v San Diegu ale navíc nebude jedinou akcí, kde se s tímto seriálem setkáme. Představitel Ashe Bruce Campbell je totiž dobře znám tím, jak vytrvale obráží nejrůznější fanouškovské festivaly. Už nyní je proto potvrzená jeho účast například na chicagském Wizard World Comic Conu na konci srpna, kde se k němu připojí například i Burt Reynolds (Archer) nebo Michael Rooker a Norman Reedus, hvězdy úspěšného zombie seriálu The Walking Dead, se kterým bude mít seriálový Ash nejspíš leccos společného.

Přípravy seriálu Ash vs Evil Dead na Novém Zélandu mezitím stále pokračují. Pro více informací můžete navštívit naši galerii vybraných twitterových fotek z natáčení.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S02E10: Second Coming

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

hudba | diskuze | titulky | hodnocení

Překlad sedí na verze Ash vs Evil Dead:

  • S02E10.WEBRip.X264-DEFLATE

Překlad: @kaailik a @Enriel

Reklama

Sledujte první řadu

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás