Falling Skies
82/100 - 278×

Falling Skies

Mimozemšťané přistáli na Zemi. Žádná vláda to ale neměla šanci ututlat – nepřišli v míru a beze slova začali vyhlazovat lidstvo. (Zatím) přeživší lidé se formují do odbojných skupin a společně se snaží dožít se zítřka a vymyslet reálný plán protiútoku. To vše ve výkonné produkci Stevena Spielberga.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | TNT | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Noah Wyle (Tom Mason), Sarah Carter (Margaret), Scarlett Byrne (Alexis Denise Glass-Mason),

Nové tváře známých herců ve třetí sérii

Nové tváře známých herců ve třetí sérii

Známé tváře herců ze seriálů z lékařského prostředí obohatí hereckou sestavu pro příští sérii. Můžete se těšit na herce ze seriálu Dr. House a herečku z Pohotovosti. Většině z vás jistě není neznámé jméno Robert Sean Leonard, když řeknu, že si zahrál Jamese Wilsona v seriálu Dr. House, většina z vás přikývne, že ho zná. Druhou novou tváří…

1 0
23.8.2012

…bude Gloria Reuben, kterou můžete znát ze seriálů ER (Pohotovost), kde po boku Noaha Wylea (seriálový Tom Mason) hrála Jeanie Bouletovou nebo jako Rosalind Whitmanovou z dramatu stanice TNT Raising the Bar. Oba dva herci se upsali na pět epizod třetí série.

Robert Sean Leonard bude hrát trochu posedlého, ale nadaného vědce Rogera Kadara PhD., který vede v Charlestonu rozvhodnou síť a žije v podzemí se svými krysími mazlíčky. Děti z Nového Charlestonu jeho neobvyklí zvířecí přátelé zaujali a přezdívají mu „Krysí král“.

Gloria Reubenová bude hrát postavu jménem Marina Perlata, která výrazně pomůže Tomovi Masonovi jako jedna z vůdkyň lidského hnutí odporu proti mimozemšťanům. Tato atraktivní žena je nejen velmi inteligentní, ale její znalosti politky a zkušenosti by se Tomovi mohly velmi hodit.

Zdroj: TNT

Diskuze /5

Clear

Doufám, že bývalý Wilson bude mít stejně tak dobrou roli jako měl v Housovi. Tam byl totiž naprosto dokonalý, až se skoro bojím, aby tady tento herec nedostal zbytečně málo prostoru a nemohl ani ukázat, co v něm je. Byla by to škoda…

23.8.2012 | 23:05:27
1Bobesh1

Tak Wilson bude hrát tak trochu blázna, několik let se o blázna staral a teď si to zkusí i on.. Jsem na to zvědavý, jen doufam, že nedopadne jako Jamil a emzáci si z něj neudělaj dalšího Trojského koně.

admin
24.8.2012 | 9:24:31
Clear

1Bobesh1: Tak to mě nějak nenapadlo, že by byl Roger (Wilson) náhradou za Jamila, ale teď, jak jsi to řelk, mi to je úplně jasný, že potřebují dalšího vědátora do seriálu. :-)

24.8.2012 | 9:34:13
dAw3

No to hodně čumim, že se upsal k dalšímu seriálu po Housovi, kdo ví jak dlouho vydrží. Možná bych na tenhle seriál už taky mohl kouknout. :D

24.8.2012 | 15:17:49
Clear

dAw3: To bys nejen mohl, ale přímo měl! :D

24.8.2012 | 22:52:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Upoutávka na 4. řadu

Thumbnail Play icon
Dejte nám vědět, jak se vám Falling Skies líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Planetary War

Falling Skies: Planetary War

Falling Skies: Planetary War

Zkraťte si čekání na další řadu Falling Skies, novou hrou pro vaše mobilní zařízení.

5. řada

Falling Skies získává pátou a poslední řadu

Falling Skies získává pátou a poslední řadu

Příští léto se rozloučíme s Falling Skies. Další řadu také získává novinka The Last Ship a kriminálka Major Crimes.

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama