FBI: International
68/100 - 5×

FBI: International

Američtí občané nežijí pouze v USA, ale po celém světě, a právě proto je chrání elitní skupina agentů mezinárodní divize FBI sídlící v Budapešti. Seriál je spin-offem seriálu FBI z roku 2018.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Drama, Krimi
hrají
Luke Kleintank (Scott Forrester), Heida Reed (Jamie Kellettová), Carter Redwood (Andre Raines), Vinessa Vidotto (Cameron Voová), Christiane Paul (Katrin Jaegerová), Eva-Jane Willis (Megan 'Smitty' Garretsonová), Christina Wolfe (Amanda Tateová), Elizabeth Mitchell (Angela Cassidyová), Maurice Irvin (Paul Finley), Michael Torpey (Ken Dandridge), Stephanie Hoston (Maya Langhorneová), Kelley Missal (Zoey McKennaová), Miklós Bányai (Benedek Erdős), Greg Hovanessian (Damian Powell)

Ke konci třetí řady se nám vymění velitel týmu

Ke konci třetí řady se nám vymění velitel týmu

Stejně jako u sesterského FBI: Most Wanted se nám v průběhu třetí řady vymění velitel týmu. Luke Kleintank, který hraje zvláštního agenta Scotta Forrestera, se totiž rozhodl ze seriálu odejít. A my už známe jeho náhradu.

0 1
1.5.2024

Máme pro vás smutnou zprávu. Ale aspoň tedy pro ty, kteří mají rádi Lukea Kleintanka. Tento herec, jenž ztvárňuje velitele týmu, zvláštního agenta Scotta Forrestera, se totiž rozhodl ze seriálu odejít. Naposledy se s ním uvidíme v jedenáctém díle třetí řady, který se bude vysílat 7. května.

Herec k rozhodnutí řekl:

Po dlouhém přemýšlení a zvažování jsem učinil těžké rozhodnutí opustit FBI: International. Toto rozhodnutí je řízeno mým neochvějným závazkem vůči mé rodině, jejíž láska a blaho jsou v mém životě prvořadé. Jsem hluboce vděčný za mimořádné obsazení a celého štábu seriálu, kteří pro mě nebyli jen kolegové, ale také rodina. Jejich neochvějné nasazení a pozoruhodný talent udělaly z každého okamžiku na place nezapomenutelnou cestu, která obohatila můj život nesčetnými způsoby. Nakonec bych také rád poděkoval fanouškům, kteří nás podporovali během prvních tří sezón.

(Scott Forrester nás v příštím díle opustí. Foto: CBS)

A kdo se stane novým velitelem?

Hned v následujícím dvanáctém díle přivítáme nového velitele týmu, jehož si zahraje Colin Donnell. Jeho postava je dosud držena pod pokličkou, takže neznáme ani jeho jméno. Colina Donnella můžete znát z prvních řad superhrdinského seriálu Arrow nebo z prvních čtyř řad lékařského seriálu Chicago Med.

(Colin Donnell si zahraje nového velitele týmu, Foto: NBC)

A kromě něj se k obsazení seriálu přidá v posledních dvou dílech třetí řady také herečka Teri Polo, kterou můžete znát ze seriálu The Fosters a jeho spin-offu Good Trouble. O její postavě také nic nevíme. Nicméně se s ní pravidelně budeme potkávat i ve čtvrté řadě.

(Další pravidelnou postavu si zahraje Teri Polo. Foto: Fox)

Zdroj článku: Deadline 1, People, Deadline 2

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů