FBI Popis

FBI

FBI

Seriál sleduje práci newyorské pobočky Federálního úřadu pro vyšetřování. Zde se nachází prvotřídní agenti, kteří řeší případy s velký dopadem, které zahrnují terorizmus, organizované zločiny a konspirace.

Seriál se věnuje vnitřnímu dění newyorské pobočky Federálního úřadu pro vyšetřování (FBI). Tato elitní jednotka musí během důležitých případů použít veškerý talent, intelekt a technické znalosti, které má k dispozici, aby udržela New York a stát v bezpečí. Zvláštní agentka Maggie Bellová pocházející z rodiny policejních a bezpečnostních jednotek se naplno věnuje své práci, aby ochránila všechny nevinné. Jejím partnerem je zvláštní agent Omar Adom „O.A.“ Zidan, absolvent West Pointu z Bushwicku, který strávil u DEA dva roky v utajení, dokud ho nerekrutovala FBI. Dohlíží na ně velící zvláštní agentka Dana Mosierová, která musí pracovat pod neustálým tlakem a má velkou autoritu. Členem týmu je také asistent velícího agenta Jubal Valentine, nervové centrum kanceláře, jehož schopnost jednoduché práce s podřízenými i nadřízenými z něj dělá hlavního koordinátora vyšetřování. Kristen Chazalová je také neocenitelným členem týmu – brilantní analytička, která do agentury přišla rovnou z univerzity, dokáže poskládat kousky případu dohromady rychleji než kdokoli jiný. Tyto prvotřídní agenti vyšetřují v jednotlivých dílech případy terorizmu, organizovaného zločinu a konspirace.

Seriál se zrodil v hlavě producenta Dicka Wolfa, který v létě 2016 oznámil plán představit agenta FBI ve svém seriálu Law & Order: Special Victims Unit. Stanice NBC, na které se seriál vysílá, ale kvůli odlišným názorům nápad odložila k ledu. Dick Wolf tak seriál o agentech FBI představil stanici CBS, která mu dala zelenou. Jedná se o první Wolfův seriál, který se po 15 letech nevysílá na stanici NBC. Kromě něho stojí za stvořením seriálu Craig Turk a je produkován CBS Television Studios a Universal Television. Seriál se vysílá od roku 2018 na stanici CBS.


(Maggie a OA na plakátu k čtvrté řadě seriálu, Foto: CBS)

V hlavních rolích:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MichalFingerhutOV

Za mě 70%. Má to spoustu chyb,ale prostě mám tento druh tématiky v seriálech,rád:)

11.5.2020 | 18:43:38
KevSpa

Ústřední herecké duo naprosto tragické, stejně jako scénář. Celé se to bere tak vážně, až je to k smíchu.

webmaster, korektor
17.10.2018 | 18:58:35
Me2idek

Hodnoceni zatim po 2 epizodach super,kazdwj dil je original/jinej dej

7.10.2018 | 19:19:16

Stav překladu

Epizoda S04E01: All That Glitters

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky bounas. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Překladatel je podle všeho neaktivní a nevíme, jestli bude s překladem pro čtvrtou řadu pokračovat. Pokud by měl někdo zájem seriál překládat, napište @xflori01 zprávu.

Nové postavy

Reklama

Stejný svět, jedno FBI

Zajímavé články

FBI: International oficiálně potvrzeno

FBI: International oficiálně potvrzeno

O produkci nového seriálu ze světa FBI, který by vyšetřoval mezinárodní případy, jsme vás informovali minulý měsíc. Dnes dostal zelenou a na obrazovkách se první řady tedy dočkáme už příští rok.

Reklama

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás