FBI
81/100 - 21×

FBI

Seriál sleduje práci newyorské pobočky Federálního úřadu pro vyšetřování. Zde se nachází prvotřídní agenti, kteří řeší případy s velký dopadem, které zahrnují terorizmus, organizované zločiny a konspirace.

USA | 2018 | Vysílá se
vysílání
6 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Missy Peregrym (Maggie Bellová), Zeeko Zaki (Omar Adom "O.A." Zidan), Ebonée Noel (Kristen Chazalová), Jeremy Sisto (Jubal Valentine), Sela Ward (Dana Mosierová), Alana de la Garza (Isobel Castilleová), John Boyd (Stuart Scola), Katherine Renee Kane (Tiffany Wallaceová), James Chen (Ian Lim), Rodney Richardson (Ray Stapleton), Thomas Philip O'Neill (Neil Mosbach), Mara Davi (Samantha Keltonová), Taylor Anthony Miller (Kelly Moran), Roshawn Franklin (Trevor Hobbs), Vedette Lim (Elise Taylorová)

FBI

Seriál se věnuje vnitřnímu dění newyorské pobočky Federálního úřadu pro vyšetřování (FBI). Tato elitní jednotka musí během důležitých případů použít veškerý talent, intelekt a technické znalosti, které má k dispozici, aby udržela New York a stát v bezpečí. Zvláštní agentka Maggie Bellová pocházející z rodiny policejních a bezpečnostních jednotek se naplno věnuje své práci, aby ochránila všechny nevinné. Jejím partnerem je zvláštní agent Omar Adom „O.A.“ Zidan, absolvent West Pointu z Bushwicku, který strávil u DEA dva roky v utajení, dokud ho nerekrutovala FBI. Dohlíží na ně velící zvláštní agentka Dana Mosierová, která musí pracovat pod neustálým tlakem a má velkou autoritu. Členem týmu je také asistent velícího agenta Jubal Valentine, nervové centrum kanceláře, jehož schopnost jednoduché práce s podřízenými i nadřízenými z něj dělá hlavního koordinátora vyšetřování. Kristen Chazalová je také neocenitelným členem týmu – brilantní analytička, která do agentury přišla rovnou z univerzity, dokáže poskládat kousky případu dohromady rychleji než kdokoli jiný. Tyto prvotřídní agenti vyšetřují v jednotlivých dílech případy terorizmu, organizovaného zločinu a konspirace.

Seriál se zrodil v hlavě producenta Dicka Wolfa, který v létě 2016 oznámil plán představit agenta FBI ve svém seriálu Law & Order: Special Victims Unit. Stanice NBC, na které se seriál vysílá, ale kvůli odlišným názorům nápad odložila k ledu. Dick Wolf tak seriál o agentech FBI představil stanici CBS, která mu dala zelenou. Jedná se o první Wolfův seriál, který se po 15 letech nevysílá na stanici NBC. Kromě něho stojí za stvořením seriálu Craig Turk a je produkován CBS Television Studios a Universal Television. Seriál se vysílá od roku 2018 na stanici CBS.


(Banner šesté řady seriálu, Foto: CBS)

V hlavních rolích:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MichalFingerhutOV

Za mě 70%. Má to spoustu chyb,ale prostě mám tento druh tématiky v seriálech,rád:)

11.5.2020 | 18:43:38
KevSpa

Ústřední herecké duo naprosto tragické, stejně jako scénář. Celé se to bere tak vážně, až je to k smíchu.

webmaster, korektor
17.10.2018 | 18:58:35
Me2idek

Hodnoceni zatim po 2 epizodach super,kazdwj dil je original/jinej dej

7.10.2018 | 19:19:16

Stav překladu

Epizoda S04E16: Protective Details

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládal do 3. řady pro web Titulky bounas. Od 4. řady překládá seriál slovenská překladatelka @7Niki1. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Na SkyShowtime je dostupná 1. série s českými titulky i dabingem.

Nové postavy

Reklama

Stejný svět, jedno FBI

Zajímavé články

Nina Chaseová se přesouvá z newyorské pobočky do Zločineckého komanda

Nina Chaseová se přesouvá z newyorské pobočky do Zločineckého komanda

Herečka Shantel VanSanten mění v rámci jedné franšízy působení. Ze seriálu FBI, kde se objevovala poslední dvě řady, se přesouvá do FBI: Most Wanted, kde nahradí agentku Gainesovou a stane se novou členkou týmu.

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama