FBI Jubal Valentine

Jubal Valentine

Jubal Valentine

Asistent zvláštního velící agenta newyorské pobočky FBI.

Sezóny 4
2018 - 2021

Asistent zvláštního velící agenta (ASAC) Jubal Valentine je druhý ve velení newyorské kanceláře FBI a z Velitelství společných operací (JOC) koordinuje pohyb polních agentů a analytiků. Obvykle během operací zůstává na velitelství, ale párkrát u některých misí v utajení pomáhal i agentům v poli. Svým agentům důvěřuje a věří, že díky svému tréninku a úsudku vše zvládnou na jedničku.

Jubal je rozvedený a se svojí exmanželkou Samanthou dobře vychází. Mají sdílené opatrovnictví svých dvou dětí, ačkoli je podle zákona má na starost jen Samantha. V rámci rozvodové dohody nemůže přesouvat děti bez jeho svolení. Takže bylo pro něj těžké rozhodnout, když Samantin nový přítel dostal práci ve Westchester County a ona přišla za Jubalem, jestli by děti mohla přestěhovat z New York City na předměstí. Nakonec, poté co se jel podívat na její nový dům a okolí, s přesunem souhlasil.


(Foto: CBS)

Objevil se v dílech:

  • 1. ŘADA – Hlavní postava
  • 2. ŘADA – Hlavní postava
  • 3. ŘADA – Hlavní postava
  • 4. ŘADA – Hlavní postava

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S04E01: All That Glitters

Titulky překládá pro web Titulky bounas. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Překladatel je podle všeho neaktivní a nevíme, jestli bude s překladem pro čtvrtou řadu pokračovat. Pokud by měl někdo zájem seriál překládat, napište @xflori01 zprávu.

Nové postavy

Reklama

Stejný svět, jedno FBI

Zajímavé články

FBI: International oficiálně potvrzeno

FBI: International oficiálně potvrzeno

O produkci nového seriálu ze světa FBI, který by vyšetřoval mezinárodní případy, jsme vás informovali minulý měsíc. Dnes dostal zelenou a na obrazovkách se první řady tedy dočkáme už příští rok.

Reklama

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás