FBI
81/100 - 21×

FBI

Seriál sleduje práci newyorské pobočky Federálního úřadu pro vyšetřování. Zde se nachází prvotřídní agenti, kteří řeší případy s velký dopadem, které zahrnují terorizmus, organizované zločiny a konspirace.

USA | 2018 | Vysílá se
vysílání
6 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Missy Peregrym (Maggie Bellová), Zeeko Zaki (Omar Adom "O.A." Zidan), Ebonée Noel (Kristen Chazalová), Jeremy Sisto (Jubal Valentine), Sela Ward (Dana Mosierová), Alana de la Garza (Isobel Castilleová), John Boyd (Stuart Scola), Katherine Renee Kane (Tiffany Wallaceová), James Chen (Ian Lim), Rodney Richardson (Ray Stapleton), Thomas Philip O'Neill (Neil Mosbach), Mara Davi (Samantha Keltonová), Taylor Anthony Miller (Kelly Moran), Roshawn Franklin (Trevor Hobbs), Vedette Lim (Elise Taylorová)

Maggie Bellová

Maggie Bellová

Zvláštní agentka FBI přiřazená k newyorské pobočce.

Sezóny 6
2018 - 2024

Zvláštní agentka Maggie Bellová je agentka FBI přiřazená k newyorské pobočce. Pochází z Indiany a na počátku první řady je v New Yorku už tři roky. Je to bývalá policistka. Do FBI byla doporučena, když s touto agenturou spolupracovala v Indianě na případě únosů. Její parťákem je O.A., který se přidal k newyorské kanceláři, když dokončil svoji misi v utajení.

Maggie byla šťastně vdaná s žurnalistou Jasonem Bellem, který ale zemřel při automobilové havárii. Během první řady jsme ji několikrát mohli přistihnout, jak se na mobilu dívá na fotky a videa s Jasonem. Se svými kolegy se o svém manželovi odmítá bavit, ale OA věděl, že je vdova. V díle Exposed přiznala OAovi, že se nedokáže s Jasonovou smrtí pořádně vyrovnat a stále ve svém bytě nevyklidila jeho věci. Když ve stejném díle vyšetřují vraždu investigativního žurnalisty, tým si uvědomí, že mají co do činění s profesionálním nájemným vrahem, který po celých Státech za sebou nechává těla; a Maggie pozná jeho tvář z videa, které má na mobilu s Jasonem, což ji vede k podezření, že havárie, při které Jason zemřel, nebyla náhoda. Což se potvrdí, když ve finálovém díle 1. řady tým najde pravého pachatele.

(Foto: CBS)

Objevila se v dílech:

  • 1. ŘADA – Hlavní postava
  • 2. ŘADA – Hlavní postava
  • 3. ŘADA – Hlavní postava
  • 4. ŘADA – Hlavní postava
  • 5. ŘADA – Hlavní postava
  • 6. ŘADA – Hlavní postava

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S04E16: Protective Details

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládal do 3. řady pro web Titulky bounas. Od 4. řady překládá seriál slovenská překladatelka @7Niki1. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Na SkyShowtime je dostupná 1. série s českými titulky i dabingem.

Nové postavy

Reklama

Stejný svět, jedno FBI

Zajímavé články

Nina Chaseová se přesouvá z newyorské pobočky do Zločineckého komanda

Nina Chaseová se přesouvá z newyorské pobočky do Zločineckého komanda

Herečka Shantel VanSanten mění v rámci jedné franšízy působení. Ze seriálu FBI, kde se objevovala poslední dvě řady, se přesouvá do FBI: Most Wanted, kde nahradí agentku Gainesovou a stane se novou členkou týmu.

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama