FBI Maggie Bellová

Maggie Bellová

Maggie Bellová

Zvláštní agentka FBI přiřazená k newyorské pobočce.

Sezóny 4
2018 - 2021

Zvláštní agentka Maggie Bellová je agentka FBI přiřazená k newyorské pobočce. Pochází z Indiany a na počátku první řady je v New Yorku už tři roky. Je to bývalá policistka. Do FBI byla doporučena, když s touto agenturou spolupracovala v Indianě na případě únosů. Její parťákem je O.A., který se přidal k newyorské kanceláři, když dokončil svoji misi v utajení.

Maggie byla šťastně vdaná s žurnalistou Jasonem Bellem, který ale zemřel při automobilové havárii. Během první řady jsme ji několikrát mohli přistihnout, jak se na mobilu dívá na fotky a videa s Jasonem. Se svými kolegy se o svém manželovi odmítá bavit, ale OA věděl, že je vdova. V díle Exposed přiznala OAovi, že se nedokáže s Jasonovou smrtí pořádně vyrovnat a stále ve svém bytě nevyklidila jeho věci. Když ve stejném díle vyšetřují vraždu investigativního žurnalisty, tým si uvědomí, že mají co do činění s profesionálním nájemným vrahem, který po celých Státech za sebou nechává těla; a Maggie pozná jeho tvář z videa, které má na mobilu s Jasonem, což ji vede k podezření, že havárie, při které Jason zemřel, nebyla náhoda. Což se potvrdí, když ve finálovém díle 1. řady tým najde pravého pachatele.


(Foto: CBS)

Objevila se v dílech:

  • 1. ŘADA – Hlavní postava
  • 2. ŘADA – Hlavní postava
  • 3. ŘADA – Hlavní postava
  • 4. ŘADA – Hlavní postava

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S04E01: All That Glitters

Titulky překládá pro web Titulky bounas. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Překladatel je podle všeho neaktivní a nevíme, jestli bude s překladem pro čtvrtou řadu pokračovat. Pokud by měl někdo zájem seriál překládat, napište @xflori01 zprávu.

Nové postavy

Reklama

Stejný svět, jedno FBI

Zajímavé články

FBI: International oficiálně potvrzeno

FBI: International oficiálně potvrzeno

O produkci nového seriálu ze světa FBI, který by vyšetřoval mezinárodní případy, jsme vás informovali minulý měsíc. Dnes dostal zelenou a na obrazovkách se první řady tedy dočkáme už příští rok.

Reklama

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás