FBI
81/100 - 20×

FBI

Seriál sleduje práci newyorské pobočky Federálního úřadu pro vyšetřování. Zde se nachází prvotřídní agenti, kteří řeší případy s velký dopadem, které zahrnují terorizmus, organizované zločiny a konspirace.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Missy Peregrym (Maggie Bellová), Zeeko Zaki (Omar Adom "O.A." Zidan), Ebonée Noel (Kristen Chazalová), Jeremy Sisto (Jubal Valentine), Sela Ward (Dana Mosierová), Alana de la Garza (Isobel Castilleová), John Boyd (Stuart Scola), Katherine Renee Turner (Tiffany Wallaceová), James Chen (Ian Lim), Rodney Richardson (Ray Stapleton), Thomas Philip O'Neill (Neil Mosbach), Mara Davi (Samantha Keltonová), Taylor Anthony Miller (Kelly Moran), Roshawn Franklin (Trevor Hobbs), Vedette Lim (Elise Taylorová)

S01E18: Most Wanted

S01E18: Most Wanted

OA a Maggie se spojí se členy Zločineckého oddělení FBI, aby dostali osobu hledanou za vraždu, která se dostala na seznam deseti nejhledanějších lidí v Americe. Pilotní díl FBI: Most Wanted.

cz sk
3.4.2019
9 080 000
43 minut

Základní info:

Režie: Fred Berner
Scénář: René Balcer
Herci: Missy Peregrym (Maggie Bellová), Zeeko Zaki (O.A. Zidan), Ebonée Noel (Kristen Chazalová), Jeremy Sisto (Jubal Valentine), Sela Ward (Dana Mosierová), Julian McMahon (Jess LaCroix), Kellan Lutz (Kenny Crosby), Roxy Sternberg (Sheryll Barnesová), Keisha Castle-Hughes (Hana Gibsonová), Nathaniel Arcand (Clinton Skye), Alana de la Garza (Isobel Castilleová), Thomas G. Waites (detektiv Dryden), Katie McClellan (Jules) s Peter Facinelli (Mike Venutti) a Matthew Lillard (Tommy Gilman), … 

Foto: CBSHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
xflori01

Backdoor pilot byl dokonalý. Škoda, že jsem dříve viděl vcelku mizerný první díl spin-offu a až teprve tenhle. A Matthew Lilliard (Scooby-Doo) a Peter Facinelli (Twilight Saga) rozhodně potěšili.

webmaster
19.1.2020 | 19:12:37
FaithOriginal

Jestli cast spin-offu zůstane úplně stejný jako v tomto backdoor pilotu, tak se už nemůžu dočkat! :) parádní epizoda, která mne držela od začátku do konce… Julian McMahon a Kellan Lutz?! Yes, please! :D

4.4.2019 | 18:01:57

Stav překladu

Epizoda S04E16: Protective Details

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládal do 3. řady pro web Titulky bounas. Od 4. řady překládá seriál slovenská překladatelka @7Niki1. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Nové postavy

Reklama

Stejný svět, jedno FBI

6. řada potvrzena

Svět FBI obnoven rovnou dvojnásobně

Svět FBI obnoven rovnou dvojnásobně

Celý svět FBI rozhodně nekončí a všechny tři seriály z něj dostaly prodloužení nejen o jednu řadu, ale rovnou o dvě. Takže ať už jste fanoušky newyorského týmu, elitního týmu na chytání uprchlíků či mezinárodního týmu, rozhodně se sledováním v brzké době neskončíte.

Zajímavé články

Zvrat v Maggiině příběhu na konci osmnáctého dílu

Zvrat v Maggiině příběhu na konci osmnáctého dílu

Konec minulého dílu znamenal pro Maggie a její představitelku Missy Perregrym důležitý milník. Stalo se jí něco, co by ji mohlo nadosmrti poznamenat. Proč se pro tento krok tvůrci rozhodli? To se dozvíte ve článku.

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama