FBI: Most Wanted
84/100 - 11×

FBI: Most Wanted

Zvláštní jednotka FBI, která se zaměřuje na vyhledávání těch nejhledanějších zločinců. Celý tým, který funguje jako tajná vládní jednotka, vede agent Jess LaCroix.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CBS | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Julian McMahon (Jess LaCroix), Dylan McDermott (Remy Scott), Kellan Lutz (Ken Crosby), Roxy Sternberg (Sheryll Barnesová), Keisha Castle-Hughes (Hana Gibsonová), Nathaniel Arcand (Clinton Skye), YaYa Gosselin (Tali LaCroixová), Miguel Gomez (Ivan Ortiz), Alexa Davalos (Kristin Gainesová), Alana de la Garza (Isobel Castilleová), Lorne Cardinal (Nelson Skye), Irene Bedard (Marilou Skyeová), Fedna Jacquet (Charlotte Gainesová), Terry O'Quinn (Byron LaCroix), Rachel York (Marie Smithová)

Ken Crosby

Ken Crosby

Zvláštní agent a člen Zločineckého komanda FBI.

Sezóny 3
2020 - 2021

Zvláštní agent Ken Crosby je nejmladším členem Zločineckého komanda FBI. Předtím působil v armádě a jde vidět, že se ještě se těžce vyrovnává se zážitky z války. Občas se tedy během vyšetřování neovládne a je na padouchy až příliš násilný nebo se nepřiměřeně vytočí.

Na začátku 3. řady je vážně postřelen a málem v nemocnici umře. Nakonec to zvládne, ale rozhodne se přestěhovat do Oklahomy, kde se může z následků vzpamatovat.


(Kenny s Clintonem, Foto: CBS)

Objevil se v dílech:

FBI: Most Wanted

  • 1. ŘADA – Hlavní postava
  • 2. ŘADA – Hlavní postava
  • 3. ŘADA – Exposed

Ostatní seriály:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S03E07: Gladiator

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládal do druhé série pro web Titulky bounas. Od třetí řady převzal překlad slovenský překladatel @Ikso. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama