FBI: Most Wanted
84/100 - 11×

FBI: Most Wanted

Zvláštní jednotka FBI, která se zaměřuje na vyhledávání těch nejhledanějších zločinců. Celý tým, který funguje jako tajná vládní jednotka, vede agent Jess LaCroix.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
5 sezón | CBS | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Julian McMahon (Jess LaCroix), Dylan McDermott (Remy Scott), Kellan Lutz (Ken Crosby), Roxy Sternberg (Sheryll Barnesová), Keisha Castle-Hughes (Hana Gibsonová), Nathaniel Arcand (Clinton Skye), YaYa Gosselin (Tali LaCroixová), Miguel Gomez (Ivan Ortiz), Alexa Davalos (Kristin Gainesová), Edwin Hodge (Ray Cannon), Alana de la Garza (Isobel Castilleová), Lorne Cardinal (Nelson Skye), Irene Bedard (Marilou Skyeová), Fedna Jacquet (Charlotte Gainesová), Terry O'Quinn (Byron LaCroix)

Ivan Ortiz

Ivan Ortiz

Nový člen Zločineckého komanda FBI pocházející z Los Angeles.

Sezóny 2
2021 - 2022

Zvláštní agent Ivan Ortiz je v druhé řadě nový člen Zločineckého komanda. Velitel týmu Jess LaCroix do svého týmu přidal dalšího člena, jelikož mise, na kterou byl převelen Clinton Skye se protáhla, a Hana byla po postřelení na neschopence. Ivan Ortiz pochází z Los Angeles, kde se přidal k policejní protigangové jednotce. Později přesídlil do Washingtonu, kde začal pracoval u FBI a následně skončil v Jessově týmu. Ortiz má instinkty pouličního policisty, dar pro práci v utajení a potutelný humor.

(Foto: CBS)

Objevil se v dílech:

  • 2. ŘADA – Hlavní postava (od 8. dílu)
  • 3. ŘADA – Hlavní postava

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S03E07: Gladiator

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládal do druhé série pro web Titulky bounas. Od třetí řady převzal překlad slovenský překladatel @Ikso. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama