FBI: Most Wanted
84/100 - 11×

FBI: Most Wanted

Zvláštní jednotka FBI, která se zaměřuje na vyhledávání těch nejhledanějších zločinců. Celý tým, který funguje jako tajná vládní jednotka, vede agent Jess LaCroix.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CBS | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Julian McMahon (Jess LaCroix), Dylan McDermott (Remy Scott), Kellan Lutz (Ken Crosby), Roxy Sternberg (Sheryll Barnesová), Keisha Castle-Hughes (Hana Gibsonová), Nathaniel Arcand (Clinton Skye), YaYa Gosselin (Tali LaCroixová), Miguel Gomez (Ivan Ortiz), Alexa Davalos (Kristin Gainesová), Edwin Hodge (Ray Cannon), Alana de la Garza (Isobel Castilleová), Lorne Cardinal (Nelson Skye), Irene Bedard (Marilou Skyeová), Fedna Jacquet (Charlotte Gainesová), Terry O'Quinn (Byron LaCroix)

Jess LaCroix

Jess LaCroix

Dohlížející zvláštní agent a velitel Zločineckého komanda FBI.

Sezóny 3
2020 - 2022

Dohlížející zvláštní agent Jess LaCroix je velitel elitní jednotky FBI, Zločineckého komanda, které má za úkol chytat nejhledanější uprchlíky v zemi. Vzal si za manželku Angelyne Skyeovou, která patří mezi původní obyvatele Ameriky. Ta byla kapitánkou a doktorkou americké armády a během jedné mise před pár lety zemřela. S Angelyne mají dceru Tali, která se stejně jako Jess těžce srovnává s její smrtí.

V průběhu druhé řady se seznámil s Talinou učitelkou jezdectví, Sarah Allenovou, se kterou začal postupně chodit. A Sarah se postupně k němu nastěhovala.

Ve 14. díle třetí řady, kdy zrovna plánoval velkou romantickou dovolenou se Sarah, byl během vyšetřování smrtelně postřelen.

(Foto: CBS)

Objevil se v dílech:

FBI: Most Wanted

  • 1. ŘADA – Hlavní postava
  • 2. ŘADA – Hlavní postava
  • 3. ŘADA – Hlavní postava (do 14. dílu)

Ostatní seriály:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Stav překladu

Epizoda S03E07: Gladiator

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládal do druhé série pro web Titulky bounas. Od třetí řady převzal překlad slovenský překladatel @Ikso. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama