FBI: Most Wanted
84/100 - 11×

FBI: Most Wanted

Zvláštní jednotka FBI, která se zaměřuje na vyhledávání těch nejhledanějších zločinců. Celý tým, který funguje jako tajná vládní jednotka, vede agent Jess LaCroix.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CBS | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Julian McMahon (Jess LaCroix), Dylan McDermott (Remy Scott), Kellan Lutz (Ken Crosby), Roxy Sternberg (Sheryll Barnesová), Keisha Castle-Hughes (Hana Gibsonová), Nathaniel Arcand (Clinton Skye), YaYa Gosselin (Tali LaCroixová), Miguel Gomez (Ivan Ortiz), Alexa Davalos (Kristin Gainesová), Alana de la Garza (Isobel Castilleová), Lorne Cardinal (Nelson Skye), Irene Bedard (Marilou Skyeová), Fedna Jacquet (Charlotte Gainesová), Terry O'Quinn (Byron LaCroix), Rachel York (Marie Smithová)

Tali LaCroixová

Tali LaCroixová

Dcera Jesseho.

Sezóny 3
2020 - 2022

Tali LaCroixová je desetiletá (v první řadě) dcera Jesse LaCroixe. Před začátkem seriálu jí zemřela její matka Angelyne, a stejně jako její otec se s její smrtí stále vyrovnává.

V roce 2020 začala chodit na jezdecké kurzy, které vyučovala na místním ranči Sarah Allenová. Sarah poté začala chodit s Taliným otcem, Jessem, a později se k sobě nastěhovali. I když měla Tali Sarah ráda jako kamarádku, nebylo lehké jí poslouchat doma.


V roce 2022 se dostala na internátní školu „Beersheba Spring“, což je jezdecká škola v Kanadě blízko domova Nelsona a Marilou, jejích prarodičů.

(Tali s otcem Jessem, Foto: CBS)

Objevila se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S03E07: Gladiator

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládal do druhé série pro web Titulky bounas. Od třetí řady převzal překlad slovenský překladatel @Ikso. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama