FBI
81/100 - 21×

FBI

Seriál sleduje práci newyorské pobočky Federálního úřadu pro vyšetřování. Zde se nachází prvotřídní agenti, kteří řeší případy s velký dopadem, které zahrnují terorizmus, organizované zločiny a konspirace.

USA | 2018 | Vysílá se
vysílání
6 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Missy Peregrym (Maggie Bellová), Zeeko Zaki (Omar Adom "O.A." Zidan), Ebonée Noel (Kristen Chazalová), Jeremy Sisto (Jubal Valentine), Sela Ward (Dana Mosierová), Alana de la Garza (Isobel Castilleová), John Boyd (Stuart Scola), Katherine Renee Kane (Tiffany Wallaceová), James Chen (Ian Lim), Rodney Richardson (Ray Stapleton), Thomas Philip O'Neill (Neil Mosbach), Mara Davi (Samantha Keltonová), Taylor Anthony Miller (Kelly Moran), Roshawn Franklin (Trevor Hobbs), Vedette Lim (Elise Taylorová)

Omar Adom "O.A." Zidan

Omar Adom "O.A." Zidan

Zvláštní agent FBI přiřazený k newyorské pobočce.

Sezóny 6
2018 - 2024

Zvláštní agent Omar Adom „O.A.“ Zidan je agent FBI přiřazený k newyorské pobočce. A z New Yorku i pochází. Do svého rodného města se vrátil po misi v utajení, kde měl za úkol hledat džihadistické teroristy. Je praktikující muslim a má egyptské předky. Vyrostl v Astorii v Queens, kde je malá egyptsko-americká komunikace. Ačkoli je pyšný na svoji víru a předky, označuje se jako Američan (a ne Egypťan). Nesnáší pravicové extremisty – sám viděl na vlastní oči, když byla jeho víra ze špatných důvodů používaná během mise, a když musel vydržet šikanu a islamofobní poznámky ve škole po 11. září.

Jeho encyklopedické znalosti Koránu a plynulá četba a řeč v arabštině byly několikrát během případů využity. Podle Dany je v newyorské pobočce jediný arabsky mluvící agent se zkušenostmi v utajení.

OA vystudoval Vojenskou akademii a armádu opustil s hodností kapitána. I jeho vojenské znalosti byly častokrát využity, když znal různé typy kulek a střeliva a jejich využití. Absolvoval dva turnusy v Iráku.

(Foto: CBS)

Objevil se v dílech:

  • 1. ŘADA – Hlavní postava
  • 2. ŘADA – Hlavní postava
  • 3. ŘADA – Hlavní postava
  • 4. ŘADA – Hlavní postava
  • 5. ŘADA – Hlavní postava
  • 6. ŘADA – Hlavní postava

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S04E16: Protective Details

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládal do 3. řady pro web Titulky bounas. Od 4. řady překládá seriál slovenská překladatelka @7Niki1. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Na SkyShowtime je dostupná 1. série s českými titulky i dabingem.

Nové postavy

Reklama

Stejný svět, jedno FBI

Zajímavé články

Nina Chaseová se přesouvá z newyorské pobočky do Zločineckého komanda

Nina Chaseová se přesouvá z newyorské pobočky do Zločineckého komanda

Herečka Shantel VanSanten mění v rámci jedné franšízy působení. Ze seriálu FBI, kde se objevovala poslední dvě řady, se přesouvá do FBI: Most Wanted, kde nahradí agentku Gainesovou a stane se novou členkou týmu.

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama