FBI Omar Adom "O.A." Zidan

Omar Adom "O.A." Zidan

Omar Adom "O.A." Zidan

Zvláštní agent FBI přiřazený k newyorské pobočce.

Sezóny 4
2018 - 2021

Zvláštní agent Omar Adom „O.A.“ Zidan je agent FBI přiřazený k newyorské pobočce. A z New Yorku i pochází. Do svého rodného města se vrátil po misi v utajení, kde měl za úkol hledat džihadistické teroristy. Je praktikující muslim a má egyptské předky. Vyrostl v Astorii v Queens, kde je malá egyptsko-americká komunikace. Ačkoli je pyšný na svoji víru a předky, označuje se jako Američan (a ne Egypťan). Nesnáší pravicové extremisty – sám viděl na vlastní oči, když byla jeho víra ze špatných důvodů používaná během mise, a když musel vydržet šikanu a islamofobní poznámky ve škole po 11. září.

Jeho encyklopedické znalosti Koránu a plynulá četba a řeč v arabštině byly několikrát během případů využity. Podle Dany je v newyorské pobočce jediný arabsky mluvící agent se zkušenostmi v utajení.


OA vystudoval Vojenskou akademii a armádu opustil s hodností kapitána. I jeho vojenské znalosti byly častokrát využity, když znal různé typy kulek a střeliva a jejich využití. Absolvoval dva turnusy v Iráku.

(Foto: CBS)

Objevil se v dílech:

  • 1. ŘADA – Hlavní postava
  • 2. ŘADA – Hlavní postava
  • 3. ŘADA – Hlavní postava
  • 4. ŘADA – Hlavní postava

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S04E01: All That Glitters

Titulky překládá pro web Titulky bounas. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Překladatel je podle všeho neaktivní a nevíme, jestli bude s překladem pro čtvrtou řadu pokračovat. Pokud by měl někdo zájem seriál překládat, napište @xflori01 zprávu.

Nové postavy

Reklama

Stejný svět, jedno FBI

Zajímavé články

FBI: International oficiálně potvrzeno

FBI: International oficiálně potvrzeno

O produkci nového seriálu ze světa FBI, který by vyšetřoval mezinárodní případy, jsme vás informovali minulý měsíc. Dnes dostal zelenou a na obrazovkách se první řady tedy dočkáme už příští rok.

Reklama

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás