Artie Abrams

Artie Abrams

Vozíčkář, který je šikanován fotbalovým týmem.

Sezóny 6
2009 - 2015

Když bylo Artiemu osm, měl s matkou autonehodu a od té doby je na invalidním vozíčku. Jeho indispozice je pro členy fotbalového týmu záminkou k šikaně a znemožňuje Artiemu následovat jeho sen stát se tanečníkem. Postupně se však Artie se svým osudem smíří a s jeho hlasem prorazí ve školním sboru.

Začne chodit s Tinou, se kterou se však rozejde a podstoupí krátký románek s Brittany. Po maturitě se vydá do New Yorku, kde studuje filmovou školu. Stane se z něj úspěšný filmový režisér a vrátí se k Tině.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Venda5N

Strašně mi vadí jak stále kňourá! na jednu stranu je s vozíkem ok na druhou stále kvůli němu skučí… Hlas má docela dobrý,ale ve většině písniček se mi nelíbí a to jak se obléká??? Hrůza děs! A v NY je pak úplně na zabití!!!!

14.8.2018 | 22:25:11
Buffyna89

Vie spievať, má úžasný hlas,najlepšie scény sú tie, keď spí a sníva o niečom a v tom sne tancuje, alebo proste vtedy, keď môže tancovať. Herec, ktorý ho stvárňuje je veľmi dobrý tanečník a tak si myslím, že urobili vcelku krok vedľa, keď ho dali na vozík. Ale začína mi liezť čoraz viac na nervy v týchto New Yorských častiach.

30.4.2014 | 15:40:54
TheAviela

Miluju ho! :D

9.12.2011 | 20:55:13
barbuchaf

on je roztomilý :)

15.10.2011 | 13:07:37

Nejoblíbenější píseň Glee

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?

Hlídejte si nás

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama