Tina Cohen-Chang

Tina Cohen-Chang

Stydlivá členka New Directions.

Sezóny 6
2009 - 2015

Tina se poprvé objevuje na začátku první série, když zkouší své štěstí na konkurzu do New Directions. Právě ve sboru se seznámí a Artiem, se kterým naváže vztah, ovšem po tom, co ji Artie urazí svými poznámkami, se s ním rozejde.

Přes léto se dá dohromady s Mikem – mimo jiné proto, že je to také Asiat a rozumí jejím problémům. S Mikem mají nejdéle trvající vztah celého seriálu, nakonec se však přece jen rozejdou po tom, co Mike vystuduje a odjede do Chicaga.

Tina je přijata na Brown University, vystuduje a dostane jednu z hlavních rolí ve filmu, který režíruje Artie, ke kterému se postupně vrátí.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Buffyna89

Ona nie je zlá, až na to, že mala málo sól v prvých 3.sériách, práve tam som ju mala najradšej. Potom sa z nej stala v 4. a najmä v 5.sérii egocentrická kópia Rachel Berry. Dúfam, že sa zase znormalizuje.

30.4.2014 | 15:37:14
jajush

Budu ráda, až jí nebudu vídat

19.3.2014 | 12:39:43
Anti13

Jsem jedna z toho hodně omezeného počtu lidí, kteří mají Tinu vážně rádi. V první sérii jsem jí měla za oblíbenou postavu. Pak jsem na ní nějak zapomněla a znovu jsem si jí všimla až ve čtvrté sérii, jelikož tam konečně začala být důležitá. A to je jeden z těch plusů které čtvrtá a pátá série mají, zpívá mnohem víc sól(a přiznávám, hrozně miluju její hlas)

20.11.2013 | 22:54:57
ryhle

Si dobra herečka a spěvačka :)

31.8.2012 | 22:08:19

Nejoblíbenější píseň Glee

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?

Hlídejte si nás

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama