Glee Tina Cohen-Chang

Tina Cohen-Chang

Tina Cohen-Chang

Stydlivá členka New Directions.

Sezóny 6
2009 - 2015


Tina se poprvé objevuje na začátku první série, když zkouší své štěstí na konkurzu do New Directions. Právě ve sboru se seznámí a Artiem, se kterým naváže vztah, ovšem po tom, co ji Artie urazí svými poznámkami, se s ním rozejde.

Přes léto se dá dohromady s Mikem – mimo jiné proto, že je to také Asiat a rozumí jejím problémům. S Mikem mají nejdéle trvající vztah celého seriálu, nakonec se však přece jen rozejdou po tom, co Mike vystuduje a odjede do Chicaga.


Tina je přijata na Brown University, vystuduje a dostane jednu z hlavních rolí ve filmu, který režíruje Artie, ke kterému se postupně vrátí.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Buffyna89

Ona nie je zlá, až na to, že mala málo sól v prvých 3.sériách, práve tam som ju mala najradšej. Potom sa z nej stala v 4. a najmä v 5.sérii egocentrická kópia Rachel Berry. Dúfam, že sa zase znormalizuje.

30.4.2014 | 15:37:14
jajush

Budu ráda, až jí nebudu vídat

webmaster
19.3.2014 | 12:39:43
Anti13

Jsem jedna z toho hodně omezeného počtu lidí, kteří mají Tinu vážně rádi. V první sérii jsem jí měla za oblíbenou postavu. Pak jsem na ní nějak zapomněla a znovu jsem si jí všimla až ve čtvrté sérii, jelikož tam konečně začala být důležitá. A to je jeden z těch plusů které čtvrtá a pátá série mají, zpívá mnohem víc sól(a přiznávám, hrozně miluju její hlas)

20.11.2013 | 22:54:57
ryhle

Si dobra herečka a spěvačka :)

31.8.2012 | 22:08:19

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.

Nejoblíbenější píseň Glee

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?

Reklama

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři