Roz Washington

Roz Washington

Olympijská medailistka působící jako trenérka roztleskávaček Cheerios.

Sezóny 4
2012 - 2015

Roz je představena v třetí sérii v roli trenérky školního týmu synchronizovaného plavání, což je sport, za který v minulosti vyhrála bronzovou olympijskou medaili. Podílí se na choreografii roztleskávaček McKinleyovy střední Cheerios, proto moc dobře nevychází s ambiciózní Sue, která chce mít vládu nad týmem jen pro sebe. Po tom, co je ve čtvrté řadě Sue vyhozena, nastoupí Roz na její pozici hlavní trenérky.

(Foto: FOX)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Michajel

Otřesná „osoba“ která mi vadí, když mluví tak špulí hubu jak sumec, artikuluje víc než operní pěvkyně, je mi šíleně protivná!

6.5.2014 | 1:54:17
Buffyna89

Je svojská. Ale túto herečku poznám viac z The New Normal, kde sa mi páčila o dosť viac. No skvelá alternatíva k Sue, pokým Sue nezískala moc v podobe postu riaditeľky.

30.4.2014 | 15:32:22

Nejoblíbenější píseň Glee

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?

Hlídejte si nás

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama