Gossip Girl (Super drbna)
92/100 - 182×

Gossip Girl(Super drbna)

Super drbna s hlasem Kristen Bell vám nabídne exkurzi do života mladé newyorské smetánky, jejich radostí, starostí, lásky i závisti a nenávisti. Do školy se vrací Serena van der Woodsen, která před časem bez rozloučení odjela, a kartami přátelství a vztahů pořádně zamíchá. XOXO

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CW | 45 minut
žánr
Romantický, Soap opera
hrají
Kelly Rutherford (Lily van der Woodsen),

S06E02: High Infidelity

S06E02: High Infidelity

Serena se pokouší prokázat se v dospělé společnosti a hostí velkou gala galaxii Central Park Conservancy, jejíž je nyní nejnovější členkou správní rady, a ona i Nate se učí něco šokujícího o svých významných dalších.

cz sk
15.10.2012
780 000
45 minut

Blair se chystá debutovat svou novou módní linií, ale soupeř z její minulosti drží klíč k její budoucnosti. S pomocí Georginy přistane Dan s některými vydavateli, ale musí se rozhodnout, zda je ochoten obětovat svou integritu, aby mohl zveřejnit svou práci. Mezitím se Chuck snaží přesvědčit Amiru, aby mu pomohla nahlédnout do minulosti jeho otce, i když to znamená ohrožení Lily a Bartova vztahu.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Sage chapu proč nechce mit Serenu za macechu a bylo přijemny pozorovat že Blair taky jednou nevyhrala a jsem zvědav na ten članek o čem to bude.

18.4.2020 | 17:00:11

Filtr seriálů
Reklama