Gossip Girl (Super drbna)
92/100 - 182×

Gossip Girl(Super drbna)

Super drbna s hlasem Kristen Bell vám nabídne exkurzi do života mladé newyorské smetánky, jejich radostí, starostí, lásky i závisti a nenávisti. Do školy se vrací Serena van der Woodsen, která před časem bez rozloučení odjela, a kartami přátelství a vztahů pořádně zamíchá. XOXO

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CW | 45 minut
žánr
Romantický, Soap opera
hrají
Kelly Rutherford (Lily van der Woodsen),

S06E06: Where the Vile Things Are

S06E06: Where the Vile Things Are

Blair se připravuje na bezprostřední příchod své matky, ale není připraven na soubor požadavků, které na ni matka klade.

cz sk
19.11.2012
720 000
45 minut

Dobrovolníci Sereny pomáhají Danovi najít nové místo k životu, ale jejich společný čas vyvolává neočekávané emoce. S pomocí Ivyho Chuck zjistí, že existují důkazy, které viní jeho otce z nezákonných činností, a požádá Nate o pomoc, aby ho získal. Mezitím jsou Rufus a Ivy nadšeni otevíráním své umělecké galerie, dokud nenajdou prázdný seznam RSVP a musí se hledat další způsob, jak událost uspět.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Blair to vzala za zajimavy konec, a jsem zvědav s kym to Ivy vlastně spolupracuje a jsem zvědav jak to využije a Dan a Serna jsou fakt dobři.

20.4.2020 | 14:04:56

Filtr seriálů
Reklama