Hanna
90/100 - 49×

Hanna

Hanna je mladá dívka, která byla už odmala vychovávána v divočině svým otcem, jenž ji tak chtěl připravit na drsný život. O Hannu se však brzy začne zajímat vláda, a proto se jim Hanna musí postavit.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Amazon | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Thriller
hrají
Yasmin Monet Prince (Clara Mahan), Joel Kinnaman (Erik Heller), Esme Creed-Miles (Hanna Petrescu), Dermot Mulroney (John Carmichael), Mireille Enos (Marissa Wiegler), Áine Rose Daly (Sandy Phillips)

S03E06: Do Not Sleep

S03E06: Do Not Sleep

Hanna a Marissa se vracejí do ústředí Pioneeru jako vězeňkyně, ale s úkolem odemknout důkazy, které potřebují ke zhroucení programu. Když si uvědomí, že Abbas a jeho dcera jsou v nebezpečí, utíkají je zachránit. V lesích u Vídně musí Hanna zachránit Abbase, zatímco Marissa se naposledy postaví Evansovi.

sk
24.11.2021
50 minut

Foto: Amazon PrimeHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobre finale, musim řict že nemělo chybu jak se Hanna dostala do jednotky ktera měla zlikvidovat Abbase a nikdo si ji nevšimnul ale dobře je obehrala a to potom jak se rvala se Sandy tak to nemělo chybu jak se malem zabili a Jules byla dobra jak Sandy sejmula přesto že si myslela že Sandy nakonec se přida na spravnou stranu ale aspon Marissa zabila sveho otce ale mrzelo mě že Marissa zemřela taky ale aspon se s Hannou rozloučila a ty jeji zavěrečna slova jak řekla Hanně že ji miluje tak to bylo fakt dojemne ale mrzi mě že Hanna odešla když přitom mohla zustat s Abbasem ale aspon skončila dobře a nic ji nehrozi.

redaktor
22.12.2021 | 12:16:02
captain

No nazdar teda. To zas byla jízda! Něco jsem čekal, něco překvapilo. Hlavně, konec tak úplně nevypadal na závěr, klidně by to dalších šest dílů sneslo… ale pokud je to definitivní, i tak dobře. Rád se někdy podívám na celý seriál znovu.

16.12.2021 | 14:45:16
KubixCZE

Super serial. A Konec nádherný, Doufám také, že se Hanna objeví v jiném seriálu.

2.12.2021 | 21:48:11
Nina317

Ako bolo poznať, že je to posledná séria, uponáhľané, nelogické, ale aspoň to pozitívne ukončili. Keby je 4. séria verím v to, že Sandy by ten pád a postrelenie prežila :D

30.11.2021 | 19:10:33
choudys

Podařilo se.
Z některých chladnokrevných bestií se staly (ze znovurozběhnuvšího programu) jiní lidé s vlastním podhledem na svůj výcvik, život a určení. Ukončením Utrax programu vyplavaly informace, které celý svět neměl ani tušit.
Všechno má svou cenu, to pochopili všichni přeživní, včetně Hanny.
Její rozhodnutí je logickým vyústěním věcí, které ji budou dohánět ještě dlouho. Snad se jednou dočká klidu, usmíření… a náruče, ve které se jí dostane trochu té pohody, lásky a pochopení.

29.11.2021 | 20:47:15
Basim

Tady jsem zjistil, že Hanna je na černé ptáky. Jinak bylo až moc divné, že v téhle sérii změkla a myslím to tak že v první sérii byla profesionál a potom jako by se začala bát. Je škoda že neudělali čtvrtou sérii mohli tam dát jiného záporáka v Bostonu a že bude agentka CIA. Doufám že si ještě zahraje v jiném seriálu od Amazonu ale masakr je že to má celý už cz dabing.

29.11.2021 | 15:23:18
Lex Luthor

Už to chvíli vypadalo, že to skončí, jako to začalo s tím rozdílem, že se Hanna ukryje v lese s malou Nadiou, ale nakonec vyhráli a program byl zrušen a nechápu proč pak Hanna nemohla zůstat s Abbasem nikdo už je neohrožoval. Nebo zůstala u CIA a vyměnila jejich svobodu za svoji a stala se CIA agentkou? Každopádně tahle série byla dobrá shlédl jsem to za víkend a jestli je to vážně poslední série tak dávám sbohem seriálu Hanna.

28.11.2021 | 17:49:21

Stav překladu

Epizoda S03E06: Do Not Sleep

cz100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Hannu

Nepřehlédněte

Třetí řadu má Hanna jistou

Třetí řadu má Hanna jistou

Sice se premiéry druhé řady dočkáme již 3. července, ale streamovací stanice Amazon Prime seriálu věří, a proto skoro v tichosti odklepnula i řadu třetí. Jste rádi, že budeme Hannu vídat i nadále?

Reklama

Nejoblíbenější epizody

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Filtr seriálů
Reklama