Hanna
90/100 - 48×

Hanna

Hanna je mladá dívka, která byla už odmala vychovávána v divočině svým otcem, jenž ji tak chtěl připravit na drsný život. O Hannu se však brzy začne zajímat vláda, a proto se jim Hanna musí postavit.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Amazon | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Thriller
hrají
Yasmin Monet Prince (Clara Mahan), Joel Kinnaman (Erik Heller), Esme Creed-Miles (Hanna Petrescu), Dermot Mulroney (John Carmichael), Mireille Enos (Marissa Wiegler), Áine Rose Daly (Sandy Phillips)

S03E05: Eyeliner

S03E05: Eyeliner

Hanna a Marissa téměř prohrály. Hannu drží v zajetí Evans, zatímco důkazy, že Marissa musí zrušit program, se ukáží jako zašifrované a nepoužitelné. Když se Hanna pokusí utéct, zjistí, co by mohlo být klíčem ke svržení Pioneera.

cz sk
24.11.2021
50 minut

Foto: Amazon PrimeHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Hanna vzdrovala Evansovi fakt dobře a využila sveho vycviku a to jak zjistila že je Max naživu tak to nemělo chybu a jsem zvědav jestli Maxe dokaži přesvědčit jinak nemělo chybu jak Marissa šla na setkani s Carmichaelem a Evans si myslel že ji přesvědči a to jak odmitla a utekla tak nemělo chybu jak Sandy bez milosti Carmichaela zabila a nečekal jsem že Jules odmitne taky splnit misi a jsem zvědav co Jules planuje když nesplnila misi a nemělo chybu jak Hanna šla přesvědčit Marissu aby se vzdala a ten jeji vzkaz fakt neměl chybu.

22.12.2021 | 11:16:46
captain

Praha, Varšava, opět pěkné nádraží a slušný hřbitov, tak to bychom měli… a příště už finále. Ps. Karmajkla není žádná škoda, měnil strany jako ponožky!

16.12.2021 | 14:42:13
choudys

Hanna testuje své okolí, má to pěkně promyšlené, a jak zaútočila na Předsedu, parádní rozptýlení všech v místnosti.
Hanna perfektně využila strategickou výhodu, kterou ji naučil Erik. Vypadá to že je vše ztraceno, a tak Hanna přesvědčí Marissu, aby s ní šla zpět na ústředí. Její vzkaz je výstižný.

29.11.2021 | 13:25:30
Lex Luthor

Předposlední díl Hanna vzdoruje do posledního dechu proč jí pořád říkají Mia, když vědí, že to na ni nezabírá.

28.11.2021 | 17:44:12

Stav překladu

Epizoda S03E06: Do Not Sleep

cz100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Hannu

Nepřehlédněte

Třetí řadu má Hanna jistou

Třetí řadu má Hanna jistou

Sice se premiéry druhé řady dočkáme již 3. července, ale streamovací stanice Amazon Prime seriálu věří, a proto skoro v tichosti odklepnula i řadu třetí. Jste rádi, že budeme Hannu vídat i nadále?

Reklama

Nejoblíbenější epizody

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Filtr seriálů
Reklama