Helix Nebezpečný virus bude řádit i na Edně

Nebezpečný virus bude řádit i na Edně

Nebezpečný virus bude řádit i na Edně

Vítejte na novém webu k novému seriálu Helix stanice Syfy. Nemusíte se bát, žádné napadení vašeho imunitního systému či vašeho počítače nehrozí, jak jsme předeslali v titulku. To jen hrdinové této třináctidílné sci-fi podívané budou mít problémy s řádící nákazou, která může vyhubit svět.

1 0
5.1.2014

Za vznikem seriálu Helix stojí Ronald D. Moore, tvůrce kultovní série Battlestar Galactica. Přestože v této novince zůstáváme stále u žánru sci-fi, nečekají nás (alespoň prozatím) žádné vesmírné lodě a politické pletichy. Tentokrát nás Moore s několika hrdiny zavře do soukromé arktické laboratoře, kde vědci nejspíš objevili smrtelný virus. Na bedrech členů záchranné expedice z Centra pro výzkum a kontrolu nemocí teď leží důležitý úkol, a sice nejen zachránit své bližní a sami sebe, ale zajistit, aby virus nezničil celou planetu.

O seriálu se můžete více dozvědět v sekcích epizody či postavy, už nyní se také můžete podívat na několik fotek ze seriálu i z epizod a také zhlédnout místy velmi podivná propagační videa.


Seriál Helix se začne vysílat v sobotu 11. ledna v dvoudílné premiéře, z níž už nyní můžete ochutnat kousek její atmosféry v prvních patnácti minutách, které jsme pro vás přeložili do češtiny. Seriál pro vás samozřejmě budeme překládat i nadále ve trojici (čtveřici) ScaryX, luciasce, Halis (a iHyi).

Doufáme tedy, že se vám na webu bude líbit, že zde postupně najdete zajímavé a doplňující informace a že seriál bude napínavý a povedený. Závěrem bych pak rád poděkoval uživatelce Marketka, která webu připravila pěkný design.

Diskuze /4

luciasce

Design je fakt super, díky

překladatel
6.1.2014 | 18:20:52
Kafka Tamura

Super… Seriál za chvíli začíná… jaké jsou vaše prognózi ke kvalitám a úspěchu seriálu? Já se dost těším, proto se na druhou stranu dost bojím rány do solaru, a nebo toho, že pokud to bude koukatelné a ne úplně tupé, ne úplně akční, tak to v americe nepoberou a kvůli sledovaní stopnou. Snad budou zajímavé charaktery jako kdysi v LOST.

9.1.2014 | 15:40:53
ScaryX

Já zatím nevím. Místo aby těch 15 minut navnadilo, mě to nechalo chladným. A začínám mít z toho špatný pocit. No Pilot vše ukáže, navíc dvojdíl!

redaktor
9.1.2014 | 20:45:19
luciasce

Pro mě to bude výzva, protože mě některé upoutávky vyděsily ve smyslu, schovala jsem se pod peřinu, tak chci vidět, jak tohle budu překládat, když u toho budu lízt každou chvíli pod stůl :D

překladatel
9.1.2014 | 23:59:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Je rozhodnuto

Helix končí

Helix končí

Stanice Syfy oznámila, že seriál druhou řadou definitivně končí a dalšího pokračování už se nedočká.

Co bylo

Ohlédnutí za druhou sérii

Ohlédnutí za druhou sérii

Druhá řada seriálu nám skončila. Jaká byla a co můžeme očekávat dál?

Reklama

Reklama

Hlídejte si nás