Helix Postavy - Sezóna 1

Postavy - Sezóna 1

Sezóna 1

 • Alan Farragut

  Alan Farragut

  Bývalý vedoucí patolog pracující pro CDC. V současnosti se Alan rozhodl jít vlastní cestou, která není vždy zcela zákonná, a jejímž cílem je získat maximum informací o Ilarii, korporaci, která je zodpovědná za události v Artic Biosystems, jejímiž svědky jsme byli v první sezóně. Alan se drží své pravdy, přestože tato jeho obsese si vyžádá vysokou cenu na jeho životě a na životech lidí kolem něj.

  Sezóny 2
  2014 - 2015
 • Sarah Jordan

  Sarah Jordan

  Sarah Jordanová je jednou z nejmladších lékařů, které kdy CDC zaměstnala. Její ambicí není nic menšího, než zanechat ve světě virologie svou stopu, a tato ambice řídí většinu jejích kroků. Přesto události v Arctic Biosystems daly jejímu životu novou perspektivu a lehce otupily naivní zbrklost, která ji občas komplikovala život. Nyní musí hledat rovnováhu mezi svými ambicemi a jejím rostoucím porozuměním toho kým, nebo možná spíše čím, se stala.

  Sezóny 2
  2014 - 2015
 • Peter Farragut

  Peter Farragut

  Jakožto pacient nula byl Peter Farragut velmi dobře obeznámen se smrtícími důsledky nekontrolované nákazy. Nyní, jakožto vedoucí týmu CDC, jehož cílem je vyšetřit neznámou nákazu na ostrově, se musí poprat s vlastními démony – boj mezi oddaností k bratru Alanovi, své bývalé lásce Julii a záhadné korporaci, která může mít klíč k odvrácení virové hrozby.

  Sezóny 2
  2014 - 2015
 • Julia Walker

  Julia Walker

  Po událostech v první sérii, které změnily navždy její život, má nyní doktorka Walkerová vlastní misi – definování své vlastní identity. Ve spojení se svými únosci, tajemnou společností Ilaria, musí využít veškerého svého důvtipu, odvahy a nezávislosti, aby našla svůj morální kompas a smysl života.

  Sezóny 2
  2014 - 2015
 • Hiroshi Hatake

  Hiroshi Hatake

  Doktor Hatake je skutečným odborníkem převyšujícím svými znalostmi i šarmem a sebevědomím většinu svých kolegů na stanici Arctic Biosystems. Ne nadarmo také celá základna spadá pod jeho správu. Jeho pravý motiv participace na výzkumech však zůstává zahalen rouškou tajemství.

  Sezóny 1
  2014 - 2014
 • Daniel Aerov

  Daniel Aerov

  Daniel je vedoucím bezpečnostního týmu na stanici Arctic Biosystems, který v životě nikdy neviděl nic jiného, krom zmíněné stanice. Je velmi loajální k doktoru Hiroshi Hatakemu, se kterým dlouho pracoval a zároveň je i jeho adoptovaným synem. Daniel je odhodlán pomáhat vědcům v jejich výzkumech a cílech, ať už jsou jakékoliv.

  Sezóny 1
  2014 - 2014
 • Sergio Balleseros

  Sergio Balleseros

  Major Balleseros je armádní systémový inženýr, který je součástí jednotky rychlého nasazení, jež spadá pod vedení doktora Alana Farraguta na arktické stanici. O smrtelných patogenech a virech má však mnohem více znalostí než jako pouhý člen armádního sboru a skrývá také jedno temné tajemství.

  Sezóny 1
  2014 - 2014
 • Doreen Boyle

  Doreen Boyle

  Doktorka Boylová je úspěšná veterinární patoložka, jejíž přímou náturu nedovede jen tak každý skousnout. Doreen se však považuje za pragmatičku, leč sarkastickou a bezstarostnou. S doktorem Alanem Farragutem už dlouho spolupracovala na různých případech po celé zemi.

  Sezóny 1
  2014 - 2014

Je rozhodnuto

Helix končí

Helix končí

Stanice Syfy oznámila, že seriál druhou řadou definitivně končí a dalšího pokračování už se nedočká.

Co bylo

Ohlédnutí za druhou sérii

Ohlédnutí za druhou sérii

Druhá řada seriálu nám skončila. Jaká byla a co můžeme očekávat dál?

Reklama

Reklama

Hlídejte si nás