Helix Minutová ukázka z první epizody druhé série

Minutová ukázka z první epizody druhé série

Minutová ukázka z první epizody druhé série

Máte rádi idylku na moři? Pak se vám jistě bude líbit ukázka z první epizody. Luxusní jachta, přátelští pasažéři, kuchyňka skrývá nemalá překvapení a občas si tam někdo stěžuje na menší „rýmičku“…

3 0
5.1.2015

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

PomarancPhoenix

Mno už se nemůžu dočkat…jen jsme si nemohl nevšimnout absence Alana Farraguta…jsme jen paranoidní, nebo ve druhé sérii nebude?

#2 Anettmin
5.1.2015 | 15:54:53
Anettmin

#1 PomarancPhoenix: měl by být, na jiných trailerech je a snad by měl být na tom ostrově (jako člen CDC v utajení tuším), pěkně zarostlý :D

každopádně stále mě zajímá, jestli je teda pravdou, že nebudou nijak pokračovat v první řadě… jako vysvětlení třeba posledního dílu atd… vcelku by mě to mrzelo

#5 Marketka
5.1.2015 | 16:11:27
ScaryX

Alan tam určitě bude a v utajení, možná i s Julií, její role v S02 zatím není moc jasná.
Já teda doufám a věřím, že S01 nějak vyřeší. I kdyby jen tím zametením pod koberec. Ale tvůrci zatím neoznámily žádné podrobnosti, takže si nejspíš budeme muset počkat až na start nové série.

webmaster
5.1.2015 | 16:53:59
TOMASH

Ja typujem ze 1.seriu uz nespomenu, zaostala za ocakavanim a mohli by nou mucit vaznov name Guantaname, unudili by sa k smrti.

5.1.2015 | 20:59:18
Marketka

#2 Anettmin: S dovolením sem zkopíruju můj komentář z předchozí diskuse:

Alan se v seriálu vyskytovat bude, ale zřejmě ne jako pracovník CDC. Pracovat bude nejspíše v utajení a na vlastní pěst, jeho cílem může být i nalezení Jules.

Hiroshiho jsem (tuším) zahlédla na jednom z videí, kdy jeho objevení vyvolalo v Jules panickou reakci. Jeho role ale zřejmě výrazná nebude, místo toho tam bude otec Michael.

Co se týče první sezóny, vypadá to, že si převezmou motiv Ilarie (je možné, že bude mít prsty i v dětí na ostrově) a Jules si na základě předchozích událostí vytvoří vlastní agendu, za kterou půjde – podle mě její příběh bude ten, který obě sezóny propojí.

webmaster
5.1.2015 | 21:30:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Je rozhodnuto

Helix končí

Helix končí

Stanice Syfy oznámila, že seriál druhou řadou definitivně končí a dalšího pokračování už se nedočká.

Co bylo

Ohlédnutí za druhou sérii

Ohlédnutí za druhou sérii

Druhá řada seriálu nám skončila. Jaká byla a co můžeme očekávat dál?

Reklama

Reklama

Hlídejte si nás