Hellboy
67/100 - 14×

Hellboy

Jeden z nejslavnějších hrdinů společnosti Dark Horse Comics se po desetileté odmlce vrací na plátna kin. S tváří Davida Harboura bude nový Anung un Rama navazovat na úspěch dvou del Torových dílů.

USA | 2019 | Vysílá se
vysílání
1 sezóna | | 120 minut
žánr
Akční, Fantasy, Komiksový
hrají
David Harbour, Jack Kesy, Ron Perlman (Hellboy), Milla Jovovich (Nimue), Ian McShane, John Hurt (Profesor Broom), Sasha Lane (Alice Monaghan), Daniel Dae Kim (Benjamin Daimio)

Ron Perlman se vyjádřil: I když je mi jednasedmdesát, trojku Hellboye dlužíme fanouškům

Ron Perlman se vyjádřil: I když je mi jednasedmdesát, trojku Hellboye dlužíme fanouškům

Oblíbenec fanoušků a představitel Hellboye z obou del Torových filmů, Ron Perlman, poskytl portálu The Independent rozhovor, ve kterém promluvil i o zrušeném třetím pokračování. I přes pokročilý věk je pak ochoten se do role pekelného démona ještě jednou převtělit.

15 0
28.1.2022

Ron Perlman bezpochyby patří mezi nejobsazovanější herce posledních čtyřiceti let a objevil se ve filmech Quest for Fire, The Name of the Rose, Star Trek X: Nemesis nebo Fantastic Beasts and Where to Find Them. Prosadil se i v seriálech, z nichž jmenujme Beauty and the Beast, Sons of Anarchy a Hand of God. V jeho filmografii ale rozhodně dominují filmy, na kterých spolupracoval s mexickým režisérem Guillermem del Torem. Nejslavnější Perlmanovou rolí je bezpochyby Anung Un Rama alias Hellboy, kterého si zahrál ve dvou celovečerních filmech z let 2004 a 2008. V plánu byl i třetí díl, který ale nakonec nikdy nevznikl a namísto něj dorazil v roce 2018 reboot.

Perlman jako by se pro roli Hellboye narodil. Foto: Relativity Media, Universal Pictures

Film v hlavní roli s Davidem Harbourem absolutně propadl. Perlman dokonce před lety dostal nabídku střihnout si v něm cameo, jak ale už tehdy potvrdil, bez del Tora Hellboye dělat nehodlá. Pro The Independent nyní vedle vzkazu kritikům jeho nového filmu Don't Look Up promluvil i o možné trojce Hellboye.

Jestli bych byl ochoten natočit trojku Hellboye? Ne, je mi ku*va 71 let! Ale dlužíme to fanouškům a byl bych rád, kdyby viděli fantastické zakončení trilogie. Takže, Guillermo, pokud si tohle někdy přečteš, pojďme to sakra natočit!

Rukavice je tedy hozena. Už dříve o touze natočit trojku promluvil i představitel Abea Sapiena Doug Jones a del Toro by se tomu po dokončení svého Pinocchia (ve kterém uslyšíme i Perlmana, samozřejmě) tvorbě taky nebránil. Vznikne tedy nakonec vytoužené zakončení trilogie?

Del Toro letos představí svůj vysněný projekt, adaptaci Collodiho Pinocchia. Foto: Netflix

Přáli byste si naposledy vidět Perlmana coby Hellboye?

Diskuze /7

PecaCZE

Já pořád čekám na apokalypsu :(, nejlepší by bylo, kdyby to rozdělili na dva díly. Reboot byl jak plivnutí do tváře !

#2 Strong
29.1.2022 | 0:10:34
Strong

#1 PecaCZE: No to jo no ne ze by byl David Harbour ci jak se jmenuje ten herec ze Stranger Things spatnej…ale Ron Perlman je proste Perlman a jeho role v Hellboyi byla legendarni

29.1.2022 | 12:09:03
Ratemus

Já mám raději tu verzi s Harbourem, je to věrnější předloze. S Perlmanem se mi líbí první díl ale Torova verze nemá s komiksy nic společného..

29.1.2022 | 12:43:01
Basim

To měla být ta apokalypsa a nebo jak měl hellboy zničit svět takhle to mělo skončit. Jinak Hellboy 2018 byla sračka. Můžou zato scénáristi větší blbost ani být už nemůže :D

29.1.2022 | 14:28:38
Ratemus

Basim hele může, Venom 2 Ww84.

#6 Basim
30.1.2022 | 11:22:33
Basim

#5 Ratemus: Jseš normální? Porovnávat Venoma 2 s tímhle? Venom 2 byl skvělý ale tohle nato se nedalo koukat to byla totální blbost ten hellboy 2018. Venom 2 byl dobrý a nevydělal tolik peněz kvůli Covidu!

#7 DarthRevan
4.2.2022 | 20:39:37
DarthRevan

#6 Basim: Pokud vím, tak Venom 2 vydělal poměrně slušnou částku vzdor covidu…

webmaster
9.7.2022 | 16:30:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Hellboy

Originální název: Hellboy
Premiéra: 12. dubna 2019 (USA), 11. dubna 2019 (Česko)
Režie: Neill Marshall
Scénář: Andrew Cosby
Hudba: Benjamin Wallfisch
Hrají: David Harbour (Hellboy), Ian McShane (Profesor Broom), Milla Jovovich (Nimue), Penelope Mitchell (Ganeida), Sasha Lane (Alice Monaghan), Daniel Dae Kim (Benjamin Daimio), Thomas Haden Church (Humr Johnson), Stephen Graham (Gruagach), Brian Gleeson (Merlin), Mark Stanley (král Artuš)
Stopáž: 121 min. 

Nejlepší filmy

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Nepřehlédněte

V čem by se měl nový Hellboy lišit od del Torova

V čem by se měl nový Hellboy lišit od del Torova

Premiéra nové inkarnace slavného pekelníka se blíží a v našem dnešním článku si připomeneme, čím vším by se měla lišit od dřívějších adaptací režiséra Guillerma del Tora.

Fotky

Fotky

Filtr seriálů
Reklama