How I Met Your Father (Jak jsem poznala vašeho otce)
57/100 - 41×

How I Met Your Father(Jak jsem poznala vašeho otce)

Sophie v nedaleké budoucnosti vypráví svému synovi příběh o tom, jak poznala jeho otce. Tento příběh nás vrátí zpět do roku 2022, kde Sophie společně se svými přáteli zjišťují, kdo jsou zač a co od života skutečně chtějí. Kromě toho se v době seznamovacích aplikací snaží najít tu pravou lásku.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Hulu | 25 minut
žánr
Komedie
hrají
Hilary Duff (Sophie), Francia Raisa (Valentina), Christopher Lowell (Jesse), Suraj Sharma (Sid), Tom Ainsley (Charlie), Tien Tran (Ellen), Kim Cattrall (Starší Sophie), Ashley Reyes (Hannah), Josh Peck (Drew)

Vysvětlení konce 2. série seriálu How I Met Your Father aneb jeden vyřazený kandidát na otce

Vysvětlení konce 2. série seriálu How I Met Your Father aneb jeden vyřazený kandidát na otce

Konec 2. série seriálu vyřadil jednu postavu jako otce Sophiina syna. Seriál je spin-offem seriálu How I Met Your Mother a sleduje Sophii, která prochází vztahy a dospělostí se svou skupinou přátel. Upozorňujeme, že tento článek obsahuje spoilery.

0 0
20.7.2023

I přes počáteční rozkolísaný začátek ukázal HIMYF velký potenciál ve svých zajímavých zápletkách, sympatických postavách a nostalgické premise. V polovině první sezóny seriálu společnost Hulu oznámila druhou sezónu HIMYF s dvojnásobným počtem epizod. Tím, že společnost Hulu riskovala, otevřela dveře novému seriálovému hitu. Dvoudílné finále 2. série HIMYF nabídlo vzrušující vývoj příběhu, který může pokračovat, pokud Hulu seriál obnoví pro 3. sérii.

Charlie není otcem Sophiina syna

Od prvního dílu seriálu tvoří Charlie a Valentina pár, který chce/nechce zůstat spolu. V první sérii se rozešli, protože Charlie nechtěl mít děti. V průběhu 2. série HIMYF se ti dva sblížili jako přátelé a ve finále sezóny se ukázalo, že k sobě stále chovají lásku. Navzdory tomu, dvoudílné finále celou situaci zamotá tím, že do ní zahrne milostný akt mezi Val a Drewem. Starší Sophie označí vztah Drewa a Val za katastrofu, ale zároveň prozradí, že bez něj by Val a Charlie nikdy neměli syna Alexe. Pak vytáhne fotku, na níž všichni tři šťastně pózují jako rodina. To vylučuje Charlieho jako potenciálního otce Sophiina dítěte. Kdyby byl Charlie otcem, Sophie by Alexe nazvala bratrem svého syna, a ne jeho bratrancem.

(Foto: Hulu)

Kdo by mohl být otcem po 2. sérii?

Když je Charlie mimo hru, má Sophiino dítě pět potenciálních otců: Iana, Drewa, Sida, Jesseho a nepředstavenou postavu. Od finále 2. série jsou nejméně pravděpodobnými kandidáty Ian a Drew. Druhá série ukázala Iana ve velmi šťastném vztahu. To však nevylučuje možnost, že v tom bude pokračovat, což umožní, aby se Sophie a Ian dali dohromady a měli syna. Na druhou stranu Drew je do Sophie stále hluboce zamilovaný. Mezi nejpravděpodobnější kandidáty na otce Sophiina syna v HIMYF ale patří Sid a Jesse. Ačkoli se Sid zpočátku zdál jako nepravděpodobný kandidát, ve finále 2. série se s Hannah rozešel. To ponechává prostor pro to, aby on a Sophie navázali vztah. Na druhou stranu se Jesse a Sophie jeví jako nejlepší pár, protože mezi nimi funguje chemie už od první epizody. Po společném rozchodu se Jesse vrátil ke své bývalé a poté přešel k jiné. Ve dvoudílném finále 2. série HIMYF si Jesse a Sophie vyznali lásku a dali se opět dohromady.

Ačkoli je to přitažené za vlasy, existuje ještě jedna možnost pro otce Sophiina syna. V pilotním díle HIMYF Sophie uvádí, že se s otcem svého syna seznámila v noci zásnubním večírku. Neupřesňuje však, kdy a kde se té noci s otcem seznámila. Sophie se mohla s otcem syna setkat v metru, na zásnubním večírku, na letišti nebo na Brooklynském mostě. Je dost pravděpodobné, že třetí série HIMYF představí novou postavu z té noci.

(Foto: Hulu)

Jak se finále 2. série HIMYF podobá finále 1. série HIMYM? 

Dvoudílné finále seriálu HIMYF je paralelní s 22. epizodou 1. série seriálu How I Met Your Mother. V obou epizodách se hlavní pár pohádá. V HIMYM se Ted a Robin pohádají kvůli jeho velkému gestu lásky v jejím bytě. V HIMYF se Sophie a Jesse pohádali kvůli jejímu strachu z lásky k němu. Oba se usmíří polibkem venku v dešti. Sid a Hannah se rozešli ve finále 2. série HIMYF, stejně jako Marshall a Lily ve finále 1. série HIMYM. Oba páry si prošly napětím, ale vypadaly jako silný pár. Na rozdíl od Marshalla a Lily se zdá nepravděpodobné, že by se Sid a Hannah dali znovu dohromady. Sid měl citový poměr se ženou jménem Taylor, kterou potkal na cestě za Hannah do Los Angeles. Hannah však políbila svého spolupracovníka a ze strachu utekla. Uvědomil si, že utekla, protože to nebyl jen bezvýznamný polibek.

(Foto: Hulu. CBS)

Žádné velké cameo ve finále série seriálu znamená, že se seriál konečně posouvá dál 

Finále dvoudílné sezóny obsahovalo pouze menší cameo Sandyho Riverse. Zpravodajská stanice ho degradovala na moderátora počasí a on se podělil o to, že New York zasáhne hurikán. Sandy s nikým z herců nekomunikuje. Na rozdíl od finále 1. série a v polovině 2. série se ve dvoudílném finále HIMYF neobjevil žádný z hlavních herců seriálu How I Met Your Mother. To signalizuje, že HIMYF je připraven posunout se od původního seriálu dál. HIMYF již obsahuje velké rozdíly oproti HIMYM. Diváci mohou přestat srovnávat páry s Marshallem a Lily. Seriál nepotřebuje beznadějného romantika jako Ted. Ačkoli premisa bude stále odrážet premisu HIMYM, postavy HIMYF si mohou vytvořit vlastní osobnosti a identity bez stínu oblíbených postav.

Jak se vám líbila druhá série seriálu?

Diskuze /2

Občasný komentátor

Druhá série byla až nečekaně dobrá oproti té první. Ubylo hodně laciných vtipů a postavy mají zajímavý příběh

6.8.2023 | 19:16:48
ilona89

Mě se to líbilo moc. Ale teda hodně to vypadalo, že už je uplnej konec :-D přišlo mi to dost uzavřené. Ale tedy víme, kdy bude 3.série?

5.9.2023 | 23:04:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Kdo je otcem se už nedozvíme, How I Met Your Father končí s druhou řadou

Kdo je otcem se už nedozvíme, How I Met Your Father končí s druhou řadou

Seriál How I Met Your Father , vysílaný společností Hulu, v němž Hilary Duff hraje Sophii, třicátnici žijící v New Yorku, která vypráví svému budoucímu synovi příběh o tom, jak se seznámila s jeho otcem, končí.

Reklama

Nejlepší postavy

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama