Indiana Jones Filmy

Filmy

 • Království křišťálové lebky

  Království křišťálové lebky

  Dlouho odkládaný a prakticky už odepsaný čtvrtý díl přivádí Indyho zpět do akce po dlouhých 19 letech. Setkává se opět se svojí známou Marion a také nově se svým neobjeveným synem. Bojovat se bude o křišťálovou lebku mimozemského původu, soupeřem Indyho budou tentokrát Rusové.

 • Mladý Indiana Jones

  Mladý Indiana Jones

  Seriál Mladý Indiana Jones se podle nového číslování rozprostřel celkem do 22 epizod. Pojďme se podívat podrobněji na všechny z nich v jednoduchém přehledu a stručném obsahu všech epizod.

 • Poslední křížová výprava

  Poslední křížová výprava

  Ve svém třetím filmovém dobrodružství se Indy opět postavil nacistům, tentokrát budou bojovat o Svatý Grál. Nebude ale sám, pomáhat mu bude poprvé také jeho otec.

 • Chrám zkázy

  Chrám zkázy

  Druhá (ovšem chronologicky první) Indyho filmová výprava ho zavede do indického chrámu, kde musí bojovat proti stoupencům kultu bohyně Kálí. Nápomoci mu budou zpěvačka Willie a malý Kraťas.

 • Dobyvatelé ztracené archy

  Dobyvatelé ztracené archy

  Film, který to všechno začal. Seznamujeme se s Dr. Jonesem, který se pověřen americkou vládou vydává nalézt tajemnou Archu úmluvy, do níž prý kdysi Mojžíš shromáždil svých deset přikázání. Bude bojovat proti nacistům, naopak pomáhat mu bude jeho dávná láska Marion a věrný přítel Sallah.

Indiana Jones 5

Natáčení pátého Indyho se kvapem blíží, proto nezapomeňte sledovat všechny novinky na našem fanwebu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Indiana Jones

Jak vznikl Indiana Jones

Jak vznikl Indiana Jones

Vznik nápadu s Indiana Jonesem je už dnes prakticky legendou. Když se v létě roku 1977 Spielberg a Lucas poprvé vážněji zamýšleli nad filmem, určitě netušili, jaký úspěch je čeká…

Reklama

Indiana Jones online