Indiana Jones Pátý díl? Zatím jen nejasnosti

Pátý díl? Zatím jen nejasnosti

Pátý díl? Zatím jen nejasnosti

Poslední dobou se objevily zaručené zprávy o tom, že vznik pátého dílu je už jasná věc a že se čeká jen na smlouvy. Není tomu tak a na přímé otázky dostáváme jen nejasné odpovědi. Současný stav pětky tedy je: Uvažuje se o ní, ale ještě nikdo nic neodsouhlasil.


1 0
15.10.2008

Harrison Ford odmítl, že by ho měl Shia LaBeouf nahradit v roli Indiana Jonese.

Ne, to nikdy nebyl úmysl. Takhle to myslím nefunguje. A je to velký rozdíl mezi tím předat klobouk a to, že ho někdo jiný zvedne.


Ford ale neodmítl možnost, že by pětka vznikla. Jak daleko ovšem příprava je, prozrazuje jeho mínění o Lucasovi.

Je to šílené, ale těším se. George právě o nápadu přemýšlí.

Dobrou zprávou je, že se neuvažuje, že by Indy měl jinou formu než hranou. Někteří se obávali toho, že Indy by mohl podobně jako Hvězdné války pokračovat v animované formě, tedy jako současný seriál Clone Wars. Ford to ale odmítl.

Nemám nic proti rolím v animovaných filmech, ale nehodí se to pro Indiana Jonese. Příčilo by se mi jakkoliv osekat tu atmosféru, kterou mají všechny naše předešlé filmy.

Karen Allen (Marion) v obsáhlém a moc pěkném rozhovoru na ComingSoon.net především o prvním a čtvrtém dílu také zmínila několik postřehů ohledně možného pátého dílu.

ComingSoon.net: Jak byste se tvářila na možnost dát starou partu zase jednou dohromady nebo natočit spin-off, kde by hrál Shia?

Karen Allen: Byla bych tomu velmi nakloněna. Minulé natáčení byl zažitek a ráda bych ho zopakovala.

ComingSoon.net: Už se objevila nějaká konkrétní nabídka?

Karen Allen: Vlastně ne, zatím je to jen přání fanoušků. Ptala jsem se hodně lidí, jestli bude další díl, ale nikdo nic oficiálně neřekl. Nebo snad víte více než já? :)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Indiana Jones 5

Dočkáme se pátého dobrodružství Indyho? Lucas, Spielberg i Ford o tom stále mluví, ale zatím nic konkrétního nepadlo. Celou věc komplikuje nejen přibývající věk všech hlavních protagonistů, ale také fakt, že Lucas nedávno prodal Lucasfilmu společnosti Disney a prakticky odešel z filmového průmyslu. Disney hodlá nyní vyrábět novou trilogii Star Wars. Indy by zdá se mohl následovat. Nechme se překvapit.

Reklama

Indiana Jones

Jak vznikl Indiana Jones

Jak vznikl Indiana Jones

Vznik nápadu s Indiana Jonesem je už dnes prakticky legendou. Když se v létě roku 1977 Spielberg a Lucas poprvé vážněji zamýšleli nad filmem, určitě netušili, jaký úspěch je čeká…

Indiana Jones online