Indiana Jones Pátý díl? Zatím jen nejasnosti

Pátý díl? Zatím jen nejasnosti

Pátý díl? Zatím jen nejasnosti

Poslední dobou se objevily zaručené zprávy o tom, že vznik pátého dílu je už jasná věc a že se čeká jen na smlouvy. Není tomu tak a na přímé otázky dostáváme jen nejasné odpovědi. Současný stav pětky tedy je: Uvažuje se o ní, ale ještě nikdo nic neodsouhlasil.

2 0
15.10.2008

Harrison Ford odmítl, že by ho měl Shia LaBeouf nahradit v roli Indiana Jonese.

Ne, to nikdy nebyl úmysl. Takhle to myslím nefunguje. A je to velký rozdíl mezi tím předat klobouk a to, že ho někdo jiný zvedne.


Ford ale neodmítl možnost, že by pětka vznikla. Jak daleko ovšem příprava je, prozrazuje jeho mínění o Lucasovi.

Je to šílené, ale těším se. George právě o nápadu přemýšlí.

Dobrou zprávou je, že se neuvažuje, že by Indy měl jinou formu než hranou. Někteří se obávali toho, že Indy by mohl podobně jako Hvězdné války pokračovat v animované formě, tedy jako současný seriál Clone Wars. Ford to ale odmítl.

Nemám nic proti rolím v animovaných filmech, ale nehodí se to pro Indiana Jonese. Příčilo by se mi jakkoliv osekat tu atmosféru, kterou mají všechny naše předešlé filmy.

Karen Allen (Marion) v obsáhlém a moc pěkném rozhovoru na ComingSoon.net především o prvním a čtvrtém dílu také zmínila několik postřehů ohledně možného pátého dílu.

ComingSoon.net: Jak byste se tvářila na možnost dát starou partu zase jednou dohromady nebo natočit spin-off, kde by hrál Shia?

Karen Allen: Byla bych tomu velmi nakloněna. Minulé natáčení byl zažitek a ráda bych ho zopakovala.

ComingSoon.net: Už se objevila nějaká konkrétní nabídka?

Karen Allen: Vlastně ne, zatím je to jen přání fanoušků. Ptala jsem se hodně lidí, jestli bude další díl, ale nikdo nic oficiálně neřekl. Nebo snad víte více než já? :)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Indiana Jones 5

Natáčení pátého Indyho se kvapem blíží, proto nezapomeňte sledovat všechny novinky na našem fanwebu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Indiana Jones

Jak vznikl Indiana Jones

Jak vznikl Indiana Jones

Vznik nápadu s Indiana Jonesem je už dnes prakticky legendou. Když se v létě roku 1977 Spielberg a Lucas poprvé vážněji zamýšleli nad filmem, určitě netušili, jaký úspěch je čeká…

Reklama

Indiana Jones online