Indiana Jones
96/100 - 27×

Indiana Jones

Nejslavnější dobrodruh světa. Čtyři filmy, jeden seriál, mnoho her a comicsů. Slavný archeolog s bičem zůstává nedostižným vzorem filmového hrdiny.

USA | 1981 | Rozhoduje se
vysílání
4 sezóny | | 120 minut
hrají
Harrison Ford (Indiana Jones), John Rhys-Davies (Sallah), John Hurt (Harold Oxley), Jim Broadbent (Charles Stanforth), Julian Glover (Walter Donovan), Denholm Elliott (Marcus Brody), Alison Doody (Elsa Schneider), Sean Connery (Henry Jones)

Plocha ve Windowsech ala Indy

Plocha ve Windowsech ala Indy

Ano, který fanda tohoto nejslavnějšího archeologa a dobrodruha by nezatoužil po tom, aby měl svoji pracovní plochu ve stylu právě Indiany Jonese. Proto Vás zde seznámíme s tím, jak toho můžete lehce docílit a vytvořit si plochu ala Dr. Jones přesně podle vaší představy.

1 0
11.1.2010

Nejdříve je třeba se poohlédnout po nějakém wallpaperu, nebo-li obrázku, který bude zobrazen na pozadí vaší plochy. Hledání není nijak obtížné a obrázky se na vás při hledání v google(u) jen hrnou, ale přesto zde odkážu na nějaké stránky, kde jsou wallpapery opravdu povedené. Takže, pozadí už máme, nyní se podíváme na ikonky. Zruční lidé si jistě ikonky umí sami vyrobit, ale né všichni jsme tak osvícení a proto si je raději stáhneme, že? Naštěstí jsem nalezl opravdu parádní ikonky s vysokými detaily a v rozličných velikostech, inspirující se všemi čtyřmi dosud vydanými filmy. Stačí si je jen stáhnout a pak nahodit jako ikonu místo těch, které tam máte doposud. Nyní už jsme takřka hotoví. Stačí si jen už přeměnit kurzor. Opět se dá najít spousta odkazů a při troše snahy nejdete přesně to, co se vám bude líbit, ale opět zde nahodím pár zajímavých odkazů na různé kurzory. Jako všude, stačí stáhnout, nahrát a je to. No a toto je v podstatě vše. Je to skutečně hodně jednoduché a zabere to málo práce, ale výsledek je potom moc hezký – na ukázku představím své vlastní Indy Theme, jak ho mám nyní ve svém notebooku nastavené: Komu by tohle všechno bylo málo, jistě si zvládne stáhnout nějaký šetřič obrazovky, předělat zvuky na např. práskání biče či nějakou kratičkou melodii z filmu atd. Fantazii se meze nekladou a pokud se aspoň trošku vyznáte, na internetu se dá lehce všechno najít a následně stáhnout a nainstalovat. Nevyžaduje to extra zkušenosti s počítačem, ale něco málo byste o tom vědět měli. Tak hodně zdaru.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Indiana Jones 5

Natáčení pátého Indyho se kvapem blíží, proto nezapomeňte sledovat všechny novinky na našem fanwebu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Indiana Jones

Jak vznikl Indiana Jones

Jak vznikl Indiana Jones

Vznik nápadu s Indiana Jonesem je už dnes prakticky legendou. Když se v létě roku 1977 Spielberg a Lucas poprvé vážněji zamýšleli nad filmem, určitě netušili, jaký úspěch je čeká…

Indiana Jones online

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama