Jane the Virgin
89/100 - 44×

Jane the Virgin

Jane Villanueva má život perfektně naplánovaný. Má milující a věřící babičku, trochu bláznivou matku, milujícího přítele. Ani ve snu by ji nenapadlo, že ji doktorka (nechtěně) uměle oplodní. A už vůbec ne to, že otcem je Rafael Solano, bohatý majitel hotelu, ve kterém Jane pracuje, a do něhož byla před lety zamilovaná…

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Gina Rodriguez (Jane Villanueva), Andrea Navedo (Xiomara Villanueva), Jaime Camil (Rogelio De La Vega), Ivonne Coll (Alba Villanueva), Justina Machado (Darci Factor)

S02E21: Chapter Forty-Three

S02E21: Chapter Forty-Three

Jane udělá velké plány na oslavu Mateových prvních narozenin, ale věci se začínají rozpadat, když se dozví, že by mohlo dojít k problému s místem konání její svatby. Rogelio čelí na scéně výzvě, kterou by mohl ohrozit Janin velký den. Jane je nadšená, když jí Alba dává svolení, že může se svou knihou za vydavatelem, ale brzy začne mít pochybnosti o svém psaní. Jane a Petra se snaží pomoci Rafaelovi vyřešit jeho problémy, ale mají odlišné názory na to, jak zvládnout situaci. Mezitím je Michael přesvědčen, že Derek je ve skutečnosti spojenec Mutter a má plán, jak to dokázat.

cz sk
9.5.2016
900 000
42 minut

Trailer k epizodě Chapter Forty-Three:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Narozeniny herců

Najdete nás

Filtr seriálů
Reklama