Legacies (Odkaz) Legacies se vrátí ve stejném časovém slotu

Legacies se vrátí ve stejném časovém slotu

Legacies se vrátí ve stejném časovém slotu

S příchodem podzimu můžete nastoupit na Salvatorovu školu, jejíž brány se opět otevřou ve čtvrteční večery, u nás tedy v pátek nad ránem. Co můžeme očekávat od dalšího školního roku?

15 1
16.5.2019

Čtvrteční večery na stanici The CW budou vypadat úplně stejně jako loni na podzim. Večer opět začne Supernatural, který bude vysílat svou závěrečnou sérii, a následovat jej bude druhá série Legacies. Níže si můžete přečíst popis druhé série.

Legacies vypráví příběh nové generace nadpřirozených bytostí, které se snaží najít své místo ve světě, který jim nikdy nemusí porozumět. Během loňského roku museli studenti Slavatorovy školy – MG, Rafael a dvojčata Lizzie a Josie, jejich ředitel Alaric Saltzman a další děti čelit různým stvůrám, o kterých slyšeli jen v mýtech a legendách. Drak, chrlič či bezhlavý rytíř. Jak se ukázalo, zlo, které za tím vším stálo, mělo úzkou spojitost na nejnovějšího studenta, Landona Kirbyho a dohnalo jeho lásku Hope Mikaelsonovou k obětování svého místa ve škole a také ve světě, aby ochránila Landona před neblahým osudem. Nová série nám ukáže svět bez Hope a bez všeho toho chaosu, který s ní byl spjat. Avšak, během této doby se bude Hope snažit najít svou cestu zpět do školy, kterou se naučila nazývat svým domovem a její obyvatele za svou rodinu. Celé to budou doprovázet další stvůry a další romantická a emocionální překvapení, která budou větší než kdy dřív.


(Jste rádi, že se opět setkáme s celou touhle partou? Foto: Twitter)

Těšíte se na novou sérii? Co si myslíte, že se s Hope ve finále stalo a jak se jí podle vás podaří vrátit se do školy?

Diskuze /3

Jiri007

tak už aby ten čas utekl, protože na Legacies se opravdu těším, a samozřejmě na Hope kterou miluji a nedovedl bych si bez ni serial představit, jsem rád že ji nemaji v planu odstavit.

16.5.2019 | 18:05:17
mudr.scorpion

nechapu kdo na tohle jeste kouka. 1. serie byla naprostej propadak, povedenym TVD ani skvelym the Originals to nesaha ani po kotniky, jen dalsi nastavovana Teenage kase :-/

17.5.2019 | 17:15:21
weweff

Já se moc těším na novou sérii a jsem ráda, že se Hope nějak dostane zpátky, ale moc jsem zvědavá, jak. Legacies mě hrozně baví :)

21.5.2019 | 21:55:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás