Legacies (Odkaz)
71/100 - 72×

Legacies(Odkaz)

Seriál Legacies navazuje na události ze seriálu The Vampire Diaries a The Originals. Mladá Hope Mikaelsonová se ocitá ve škole pro nadané, kde mimo jiné nechybí ani dvojčata spojence upírů Alarica Saltzmana. Podaří se této škole potlačit pudy neobvyklých lidí, nebo se stanou zlými bytostmi, kterými mají být?

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Danielle Rose Russell (Hope Mikaelson), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Jenny Boyd (Lizzie Saltzman), Kaylee Bryant (Josie Saltzman), Aria Shahghasemi (Landon Kirby), Peyton Alex Smith (Rafael Waithe), Quincy Fouse (Milton "MG" Greasley), Chris Lee (Kaleb Hawkins), Ben Levin (Jed Tien), Leo Howard (Ethan Machado), Omono Okojie (Cleo Sowande), Ben Geurens (Nekromancer), Douglas Tait (Malivor), Elijah B. Moore (Wade Rivers), Courtney Bandeko (Finch Tarrayo)

Landon Kirby

Landon Kirby

Záhadný mladík, který najde zalíbení v Hope. Jeho pěstounským bratrem je Rafael.

Sezóny 4
2018 - 2022

Landon Kirby je záhadným mladíkem, který vyrůstal v pěstounské péči a moc vzpomínek na dřívější dětství nemá. Když se dostane na Salvatorovu školu, tak začne pátrat po své minulosti.

Základní informace:

  • Věk: 17/18
  • Druh: Fénix
  • Status: Naživu

Rodinní příslušníci:

  • Seylah (matka)
  • Hector Gonzalez (pěstounský otec)
  • Maria Gonzalez (pěstounská matka)
  • Rafael Waithe (pěstounský bratr)

Landon v seriálu The Originals:

Landona potkáváme, když si Hope se svým strýcem Elijahem udělají výlet do Mystic Falls (5×12 – The Tale of Two Wolfs). Landon v té době pracuje jako číšník v Mystic Grillu a s Hope jsou přátelé. Landon patří k outsiderům a proto se často stává terčem posměchu jiných středoškoláků, především Connora a jeho kamarádů, kteří jej na škole šikanují.

Landonovi se Hope líbí a pozve ji na městský festival, kde se tancuje a hraje živá hudba. Společně si tak užívají místní atmosféru. Hope se ale musí brzy vrátit do školy a s Landonem se loučí.

Landon v první řadě Legacies:

O dva roky později žije Landon v pěstounské péči v Atlantě. Jeho pěstounským bratrem je Rafael, který nedávno zavinil autonehodu, při které mu zemřela přítelkyně. Rafael jde do kostela žádat o odpuštění a Landon zatím čeká venku, když znenadání přijede auto, ze kterého vystoupí Hope s Alaricem Saltzmanem. Když všichni vstoupí do kostela, ukáže se, že se z Rafaela stává vlkodlak a Hope s Alaricem mu přišli na pomoc. Následně ti čtyři společně odjíždějí na Salvatorovu školu v Mystic Falls.

Landon se tak dozvídá o nadpřirozeném světě. Když mu ale má MG vymazat paměť, z nějakého důvodu to nejde. Všichni předpokládají, že má Landon v těle sporýš, a proto čekají, dokud z něj nevyprchá. Během toho se svěří Hope, jaké měl obtížné dětství, kdy byl zavírán do skříně a také se oba políbí. Další den ho MG znovu přiměje, aby na vše zapomněl a odešel. Všichni se domnívají, že to tentokrát vyšlo. Avšak ukazuje se, že Landon si stále vše pamatuje a navíc z nějakého důvodu ukradl ze školy záhadný nůž. Když ve škole Hope zjistí, co Landon udělal, je odhodlaná ho najít a ublížit mu.

Když jej Hope společně s Rafaelem a Alaricem najdou, nedokáže vysvětlit, co ho přimělo nůž vzít. Společně s Rafaelem odejde žít někam jinam, ale potřebují peníze. Proto začnou od lidí brát peníze za triky, které může Rafael se svými vlkodlačími schopnostmi předvést. Kvůli tomu se objeví v hledáčku neznámého lovce, který je v lese střelí uspávacími šipkami. Když se ale probudí, tak zjistí, že je zachránil Jeremy Gilbert, kterého za nimi poslal Alaric. Následně se vracejí na Salvatorovu školu, avšak Landon nadále cítí z Hope jistou nedůvěru vůči němu.

Ve městě se pohřešují dvě dívky a ději se další nadpřirozené věci. Někteří z toho obviňují Landona, jelikož se tyto podivnosti začaly dít, když se ve škole objevil. Hope chce proto zjistit, kým Landon vlastně je. Společně tak zkoumají, zda je v Landonovi nějaká stopa po nadpřirozených schopnostech, ale bez úspěchu. Landon ani nezná svou minulost, jen ví, že se jeho matka jmenuje Seylah. Zůstala mu po ní jen fotografie, na které je ona a on jako malé batole.

Jelikož je Landon člověk, tak se na škole vystavuje riziku ublížení. Stane se tak, když ho zmlátí vlkodlak Jed, který viní Landona ze všeho špatného, co se za poslední dobu stalo. Hope je proto přesvědčená, že bude Landon ve větším bezpečí někde jinde. Pošle jej proto do New Orleans, kde mu jeden její známý může pomoci najít matku. Pro všechny případy mu dá kouzelný náramek, kterým jí může dát vědět, že potřebuje její pomoc. Ten se o několik dní později aktivuje a Hope se tak vydává za Landonem.

- Konec děje sedmé epizody.

Foto: The CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lucille33

Takže trojka :D

31.3.2022 | 15:40:26
DiceCze

Hrozná postava! Už zdechni Landone!

18.5.2021 | 14:21:19
babuna1999

Pro mě totálně nezajímavá postava, ani pořádně nevím, co tam dělá. :)

12.2.2021 | 17:42:32
letoskar

Kdyby umřel vůbec by mi to nevadilo :)

27.3.2020 | 14:37:33
Sandra E

Krásný muž

9.11.2019 | 19:00:42
Car

spouste lidem nesedi, ne ze by to byla buh vi jak supr postava ale pro me je z tech vsech muzskych postav (pubertaku) zatim nejsympatictejsi a hlavne nejvic zajimavy …

19.10.2019 | 22:35:35
Lonni

Vstát z popela jako fénix ?? No dobře,co to ale vypovídá o jeho původu ??Nejdřív byl na pár facek,ale v posledních dílech začíná ukazovat i to že dokáže být schopný. Snad mu to vydrží

11.3.2019 | 13:14:28
bloody_maniac

Landon mě tak moc nezaujal. Je to takový ten typický kluk, prostě tajemný a pěkný. Jako, nevím, ale myslím, že na něho i změním názor. S Hope se mi totiž začínají líbit…opss

15.12.2018 | 20:54:26
DaRoW

v pohodě kluk snad bude nadpřirozenej a dase dohromady s hope :)

4.12.2018 | 3:02:46
Billy the Kid

mi se nelíbí :)

16.11.2018 | 20:46:59
1

Nepřehlédněte

Naděje na pátou sérii umírá a s ní přichází i konec jedné velké upíří éry

Naděje na pátou sérii umírá a s ní přichází i konec jedné velké upíří éry

Upíří univerzum na The CW míří ke svému konci, jelikož bylo oznámeno, že i seriál Legacies se po čtvrté sérii s fanoušky rozloučí. Stanice tedy pročistila polovinu svého programu a dá se říct, že zrušení Legacies patří k těm nejsmutnějším oznámením.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama