Legacies (Odkaz)
71/100 - 72×

Legacies(Odkaz)

Seriál Legacies navazuje na události ze seriálu The Vampire Diaries a The Originals. Mladá Hope Mikaelsonová se ocitá ve škole pro nadané, kde mimo jiné nechybí ani dvojčata spojence upírů Alarica Saltzmana. Podaří se této škole potlačit pudy neobvyklých lidí, nebo se stanou zlými bytostmi, kterými mají být?

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Danielle Rose Russell (Hope Mikaelson), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Jenny Boyd (Lizzie Saltzman), Kaylee Bryant (Josie Saltzman), Aria Shahghasemi (Landon Kirby), Peyton Alex Smith (Rafael Waithe), Quincy Fouse (Milton "MG" Greasley), Chris Lee (Kaleb Hawkins), Ben Levin (Jed Tien), Leo Howard (Ethan Machado), Omono Okojie (Cleo Sowande), Ben Geurens (Nekromancer), Douglas Tait (Malivor), Elijah B. Moore (Wade Rivers), Courtney Bandeko (Finch Tarrayo)

Finch Tarrayo

Finch Tarrayo

Studentka střední školy v Mystic Falls, která má k nadpřirozenému světu blíž, než se na první pohled jeví.

Sezóny 2
2021 - 2022

Finch studuje na střední škole v Mystic Falls, kam začne chodit i Josie Saltzmanová. Na první pohled se zdá jako obyčejná lidská dívka, avšak ve skutečnosti je vlkodlačicí.


Základní informace:

  • Věk: 16/17
  • Druh: Vlkodlak

Rodinní příslušníci:

  • děda Tarrayo


O Finch:

Když byla Finch malá, měla nemocného dědečka. Ten jí na smrtelné posteli pověděl o rodinné tajemství, o kletbě, která Finch dodá spoustu síly. S její pomocí se dědeček předávkoval, čímž u Finch spustil její vlkodlačí kletbu. A jelikož si Finch nebyla se zbytkem rodiny moc blízká, rozhodla se ve 14 letech osamostatnit.

Začala chodit na střední školu v Mystic Falls, kde se sblížila se spolužačkou Mayou Machadovou, nicméně jejich vztah nevydržel. Když na školu začala chodit Josie Saltzmanová, dívky se sblíží a začne se mezi nimi dokonce vyvíjet romantický vztah. Vše se ale zkomplikuje, když Josiina sestra Lizzie zjistí, že Finch je ve skutečnosti vlkodlačicí. Dívky tento fakt dokáží překonat a jelikož je Finch nadpřirozená, nakonec společně s Josie přejde na Salvatorovu školu. Zde ji ale čeká velká zkouška, protože si musí najít své místo ve vlkodlačí smečce, kterou vede Jed.

Foto: The CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Naděje na pátou sérii umírá a s ní přichází i konec jedné velké upíří éry

Naděje na pátou sérii umírá a s ní přichází i konec jedné velké upíří éry

Upíří univerzum na The CW míří ke svému konci, jelikož bylo oznámeno, že i seriál Legacies se po čtvrté sérii s fanoušky rozloučí. Stanice tedy pročistila polovinu svého programu a dá se říct, že zrušení Legacies patří k těm nejsmutnějším oznámením.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama