Legacies (Odkaz)
71/100 - 72×

Legacies(Odkaz)

Seriál Legacies navazuje na události ze seriálu The Vampire Diaries a The Originals. Mladá Hope Mikaelsonová se ocitá ve škole pro nadané, kde mimo jiné nechybí ani dvojčata spojence upírů Alarica Saltzmana. Podaří se této škole potlačit pudy neobvyklých lidí, nebo se stanou zlými bytostmi, kterými mají být?

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Danielle Rose Russell (Hope Mikaelson), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Jenny Boyd (Lizzie Saltzman), Kaylee Bryant (Josie Saltzman), Aria Shahghasemi (Landon Kirby), Peyton Alex Smith (Rafael Waithe), Quincy Fouse (Milton "MG" Greasley), Chris Lee (Kaleb Hawkins), Ben Levin (Jed Tien), Leo Howard (Ethan Machado), Omono Okojie (Cleo Sowande), Ben Geurens (Nekromancer), Douglas Tait (Malivor), Elijah B. Moore (Wade Rivers), Courtney Bandeko (Finch Tarrayo)

Aurora de Martel

Aurora de Martel

Upírka z první generace proměněných, která je členkou Triády.

Sezóny 1
2021 - 2022

Aurora je jednou z prvních proměněných upírek na světě, která pochází z pokrevní linie Rebeky Mikaelsonové. Vždy měla komplikovaný vztah s Klausem Mikaelsonem, jelikož občas bývali milenci a občas zarytí nepřátelé.


Základní informace:

  • Narození: v 10. století
  • Druh: Upír
  • Datum přeměny: rok 1002

Rodinní příslušníci:

  • Tristan de Martel (starší bratr)
  • hrabě Martel (otec)
  • hraběnka Martelová (matka)


O Auroře:

Aurora vyrůstala v jižní Francii v 10. století jako dcera hraběte a hraběnky Martelových, ta však bohužel při jejím porodu zemřela. Se svým starším bratrem Tristanem si byla velice blízká a stejně tak i se svým kamarádem Lucienem. A když na jejich sídlo dorazila rodina Mikaelsonových, vše se pro tuto trojici změnilo. Všichni tři totiž byli proměněni Mikaelsonovými v upíry a Aurora se stala prvním upírem, kterého přeměnila Rebekah. Mikaelsonovi se ale obávali svého otce a aby jej zmátli, přiměli trojici nových upírů, která si později začala říkat Trinity, aby se vydávali za ně. Tím jim vzali staletí jejich životů, dokud nebyla jejich mysl od toho osvobozena. Následkem toho se zapřísahali, že se Mikaelsonovým pomstí. A pro Auroru to vyústilo i v to, že se její už tak křehká mysl kvůli tomuto dlouhému ovlivnění stávala čím dál nestálejší a nepříčetnější.

S Mikaelsonovými se po staletích opět setkávají v New Orleans ve 21. století a plánují svou pomstu. Aurora však měla vždy blízko ke Klausovi, do nějž se už při jejich prvním setkání zamilovala, a její láska k němu stále trvá. Kvůli tomu ale nesnese, když Klaus tráví čas s jinými ženami, což v ní probouzí zuřivost a je v takové chvíli schopna čehokoli. Celá konfrontace Trinity s Mikaelsonovými nakonec skončila pro Auroru tím, že byla nejdřív vysušena a pohřbena ve zdích Mikaelsonova sídla a když to nemělo dlouhého trvání, nakonec na ni bylo sesláno kouzlo nekonečného spánku.

V jednu chvíli se ale podařilo jejím partnerům z Triády proniknout do Mikaelsonovic sídla a Auroru odtamtud nenápadně dostat. Jelikož je ale Klaus po smrti, nemůže se mu pomstít jak za sebe samotnou, tak i za svého bratra, který byl uvězněn v rakvi na dně oceánu. Místo toho se rozhodne Klausovi pomstít na jeho dceři Hope.

Foto: The CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S04E20: Just Don't Be a Stranger, Okay?

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Debatovat o epizodě můžete v naší diskuzi.

Nepřehlédněte

Naděje na pátou sérii umírá a s ní přichází i konec jedné velké upíří éry

Naděje na pátou sérii umírá a s ní přichází i konec jedné velké upíří éry

Upíří univerzum na The CW míří ke svému konci, jelikož bylo oznámeno, že i seriál Legacies se po čtvrté sérii s fanoušky rozloučí. Stanice tedy pročistila polovinu svého programu a dá se říct, že zrušení Legacies patří k těm nejsmutnějším oznámením.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama