Legacies (Odkaz)
71/100 - 72×

Legacies(Odkaz)

Seriál Legacies navazuje na události ze seriálu The Vampire Diaries a The Originals. Mladá Hope Mikaelsonová se ocitá ve škole pro nadané, kde mimo jiné nechybí ani dvojčata spojence upírů Alarica Saltzmana. Podaří se této škole potlačit pudy neobvyklých lidí, nebo se stanou zlými bytostmi, kterými mají být?

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Danielle Rose Russell (Hope Mikaelson), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Jenny Boyd (Lizzie Saltzman), Kaylee Bryant (Josie Saltzman), Aria Shahghasemi (Landon Kirby), Peyton Alex Smith (Rafael Waithe), Quincy Fouse (Milton "MG" Greasley), Chris Lee (Kaleb Hawkins), Ben Levin (Jed Tien), Leo Howard (Ethan Machado), Omono Okojie (Cleo Sowande), Ben Geurens (Nekromancer), Douglas Tait (Malivor), Elijah B. Moore (Wade Rivers), Courtney Bandeko (Finch Tarrayo)

Nekromancer

Nekromancer

Černokněžník, kterého Malivor vyslal získat magický nůž ze Salvatorovy školy.

Sezóny 4
2018 - 2022

Nekromancer je černokněžník, který vyvolával v lidech strach a třes jen při vyslovení svého jména. Byl však pohlcen Malivorem a zůstalo po něm známo jen umění nekromancie.

Základní informace:

  • Věk: neznámý
  • Druh: Černokněžník
  • Status: Naživu

O Nekromancerovi:

Nekromancer je černokněžník, který má schopnosti stejné jako čarodějky, avšak navíc díky umění nekromancie dokáže s mrtvými komunikovat či je vzkřísit, ať už v jejich původních tělech nebo v mrtvolách, čímž vytvoří zombie. Stále je však schopen tyto vzkříšené bytosti ovládat svou myslí.

Přesné období narození Nekromancera není známé, avšak víme, že před 20. léty 20. století často pobýval v New Orleans v baru Rousseau's a znal se s Klausem Mikaelsonem. V roce 1944 byl v Normandii, kde vzkřísil pár vojáků a zabíjel nacisty. Byl však probodnut neznámou osobou a skončil v temnotě. Znovu se probouzí, když ho Malivor posílá splnit úkol a přinést magický nůž. Pokud se mu to povede, jeho duše bude osvobozena a nalezne klid.

Foto: The CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Naděje na pátou sérii umírá a s ní přichází i konec jedné velké upíří éry

Naděje na pátou sérii umírá a s ní přichází i konec jedné velké upíří éry

Upíří univerzum na The CW míří ke svému konci, jelikož bylo oznámeno, že i seriál Legacies se po čtvrté sérii s fanoušky rozloučí. Stanice tedy pročistila polovinu svého programu a dá se říct, že zrušení Legacies patří k těm nejsmutnějším oznámením.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama