Legacies (Odkaz) Sebastian

Sebastian

Sebastian

Stovky let starý upír, který se začne zjevovat Lizzie.

Sezóny 1
2019 - 2020

Sebastian je upírem, který stovky let vysychal v bedně umístěné pod Salvatorovou školou. Nyní se vrací do světa, který je úplně jiný než jak si jej pamatuje a upíři se v něm chovají jinak než za jeho doby.


Základní informace:

  • Věk: přes 600 let (narozen v 15. století)
  • Druh: Upír
  • Status: Nemrtvý

O Sebastianovi:

Sebastian je upír pocházející z 15. století, což byl takový zlatý věk upírů a doba, kdy se nebáli krmit se z lidí. Ke konci tohoto století trávil Sebastian čas v kolonii Roanoke, kde se krmil na lidech a terorizoval tuto oblast. Místní čarodějka Cassandra se do Sebastiana zamilovala a aby ho ochránila před obyvateli, kteří prahli po nalezení oné stvůry, vyvolala svou vlastní stvůru jménem Croatoan a Sebastianovi dala ochranný náhrdelník. Croatoan měl zamezit, aby na Sebastiana obyvatelé přišli, ale Sebastian především chtěl, aby byla v bezpečí ona. Cassandra ho ale předstihla a pro jeho bezpečí ho vysušila a umístila do bedny, kde ležel stovky let. Tato bedna byla umístěna pod místem, kde se v současnosti nachází Salvatorova škola.

Když se do jeho bedny dostalo pár kapek krve, umožnilo mu to zjevovat se na dálku některé z blízkých osob. Jako první se zjeví Lizzie, které se Sebastian ihned zalíbí a ho to k ní taky táhne. MG jí ale řekne, že Sebastian není skutečný, avšak jemu samotnému se později Sebastian zjeví a žádá ho a Kaleba, aby jej vytáhli z bedny a přivedli zpět k životu. Oni to sice odmítnou, ale nakonec se mu stejně podaří se probudit. Lizzie tak zjišťuje, že je Sebastian skutečný a ne vymyšlený.

Foto: The CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Sebastiana jsem měl rad dodal serialu uroveň a s Lizzie byl perfektni par.

25.6.2020 | 19:45:57
bloody_maniac

je to mix klause, elijahy a damona

jednoduše parádní postava! :)

13.12.2019 | 18:37:05

Stav překladu

Epizoda S03E10: All's Well That Ends Well

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Debatovat o epizodě můžete v naší diskuzi.

Aktualizace postav

Zde budeme přidávat nové profily postav z obou sérií, které jsme připravili.

Reklama

Nepřehlédněte

Legacies získává čtvrtou sérii

Legacies získává čtvrtou sérii

Nadpřirozený seriál Legacies se může radovat, jelikož ho stanice prodloužila pro další sérii. Třetí řadu tak můžeme sledovat s vědomím, že bude seriál pokračovat i čtvrtou sérií. Máte radost?

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás