Legacies (Odkaz)
71/100 - 72×

Legacies(Odkaz)

Seriál Legacies navazuje na události ze seriálu The Vampire Diaries a The Originals. Mladá Hope Mikaelsonová se ocitá ve škole pro nadané, kde mimo jiné nechybí ani dvojčata spojence upírů Alarica Saltzmana. Podaří se této škole potlačit pudy neobvyklých lidí, nebo se stanou zlými bytostmi, kterými mají být?

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Danielle Rose Russell (Hope Mikaelson), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Jenny Boyd (Lizzie Saltzman), Kaylee Bryant (Josie Saltzman), Aria Shahghasemi (Landon Kirby), Peyton Alex Smith (Rafael Waithe), Quincy Fouse (Milton "MG" Greasley), Chris Lee (Kaleb Hawkins), Ben Levin (Jed Tien), Leo Howard (Ethan Machado), Omono Okojie (Cleo Sowande), Ben Geurens (Nekromancer), Douglas Tait (Malivor), Elijah B. Moore (Wade Rivers), Courtney Bandeko (Finch Tarrayo)

Sebastian

Sebastian

Stovky let starý upír, který se začne zjevovat Lizzie.

Sezóny 1
2019 - 2020

Sebastian je upírem, který stovky let vysychal v bedně umístěné pod Salvatorovou školou. Nyní se vrací do světa, který je úplně jiný než jak si jej pamatuje a upíři se v něm chovají jinak než za jeho doby.

Základní informace:

  • Věk: přes 600 let (narozen v 15. století)
  • Druh: Upír
  • Status: Nemrtvý

O Sebastianovi:

Sebastian je upír pocházející z 15. století, což byl takový zlatý věk upírů a doba, kdy se nebáli krmit se z lidí. Ke konci tohoto století trávil Sebastian čas v kolonii Roanoke, kde se krmil na lidech a terorizoval tuto oblast. Místní čarodějka Cassandra se do Sebastiana zamilovala a aby ho ochránila před obyvateli, kteří prahli po nalezení oné stvůry, vyvolala svou vlastní stvůru jménem Croatoan a Sebastianovi dala ochranný náhrdelník. Croatoan měl zamezit, aby na Sebastiana obyvatelé přišli, ale Sebastian především chtěl, aby byla v bezpečí ona. Cassandra ho ale předstihla a pro jeho bezpečí ho vysušila a umístila do bedny, kde ležel stovky let. Tato bedna byla umístěna pod místem, kde se v současnosti nachází Salvatorova škola.

Když se do jeho bedny dostalo pár kapek krve, umožnilo mu to zjevovat se na dálku některé z blízkých osob. Jako první se zjeví Lizzie, které se Sebastian ihned zalíbí a ho to k ní taky táhne. MG jí ale řekne, že Sebastian není skutečný, avšak jemu samotnému se později Sebastian zjeví a žádá ho a Kaleba, aby jej vytáhli z bedny a přivedli zpět k životu. Oni to sice odmítnou, ale nakonec se mu stejně podaří se probudit. Lizzie tak zjišťuje, že je Sebastian skutečný a ne vymyšlený.

Foto: The CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Sebastiana jsem měl rad dodal serialu uroveň a s Lizzie byl perfektni par.

redaktor
25.6.2020 | 19:45:57
bloody_maniac

je to mix klause, elijahy a damona

jednoduše parádní postava! :)

13.12.2019 | 18:37:05

Nepřehlédněte

Naděje na pátou sérii umírá a s ní přichází i konec jedné velké upíří éry

Naděje na pátou sérii umírá a s ní přichází i konec jedné velké upíří éry

Upíří univerzum na The CW míří ke svému konci, jelikož bylo oznámeno, že i seriál Legacies se po čtvrté sérii s fanoušky rozloučí. Stanice tedy pročistila polovinu svého programu a dá se říct, že zrušení Legacies patří k těm nejsmutnějším oznámením.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama