Legacies (Odkaz) Sebastian

Sebastian

Sebastian

Stovky let starý upír, který se začne zjevovat Lizzie.

Sezóny 1
2019 -

Sebastian je upírem, který stovky let vysychal v bedně umístěné pod Salvatorovou školou. Nyní se vrací do světa, který je úplně jiný než jak si jej pamatuje a upíři se v něm chovají jinak než za jeho doby.


Základní informace:

  • Věk: přes 600 let (narozen v 15. století)
  • Druh: Upír
  • Status: Nemrtvý

O Sebastianovi:

Sebastian je upír pocházející z 15. století, což byl takový zlatý věk upírů a doba, kdy se nebáli krmit se z lidí. Ke konci tohoto století trávil Sebastian čas v kolonii Roanoke, kde se krmil na lidech a terorizoval tuto oblast. Místní čarodějka Cassandra se do Sebastiana zamilovala a aby ho ochránila před obyvateli, kteří prahli po nalezení oné stvůry, vyvolala svou vlastní stvůru jménem Croatoan a Sebastianovi dala ochranný náhrdelník. Croatoan měl zamezit, aby na Sebastiana obyvatelé přišli, ale Sebastian především chtěl, aby byla v bezpečí ona. Cassandra ho ale předstihla a pro jeho bezpečí ho vysušila a umístila do bedny, kde ležel stovky let. Tato bedna byla umístěna pod místem, kde se v současnosti nachází Salvatorova škola.

Když se do jeho bedny dostalo pár kapek krve, umožnilo mu to zjevovat se na dálku některé z blízkých osob. Jako první se zjeví Lizzie, které se Sebastian ihned zalíbí a ho to k ní taky táhne. MG jí ale řekne, že Sebastian není skutečný, avšak jemu samotnému se později Sebastian zjeví a žádá ho a Kaleba, aby jej vytáhli z bedny a přivedli zpět k životu. Oni to sice odmítnou, ale nakonec se mu stejně podaří se probudit. Lizzie tak zjišťuje, že je Sebastian skutečný a ne vymyšlený.

Foto: The CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Sebastiana jsem měl rad dodal serialu uroveň a s Lizzie byl perfektni par.

redaktor
25.6.2020 | 19:45:57
bloody_maniac

je to mix klause, elijahy a damona

jednoduše parádní postava! :)

13.12.2019 | 18:37:05

Stav překladu

Epizoda S02E16: Facing Darkness is Kinda My Thing

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Aktualizace postav

Zde budeme přidávat nové profily postav z obou sérií, které jsme připravili.

Reklama

Nepřehlédněte

Druhá série se kvůli koronaviru zkracuje

Druhá série se kvůli koronaviru zkracuje

Původně se počítalo s tím, že druhá série bude mít oproti té první o čtyři díly více, tudíž bychom se dostali na 20 epizod. Nicméně kvůli hrozbě koronaviru se pozastavují produkce mnoha seriálů a je mezi nimi i Legacies. A jak to vypadá, nakonec se dočkáme opět jen 16 dílů.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás