Legacies (Odkaz)
71/100 - 72×

Legacies(Odkaz)

Seriál Legacies navazuje na události ze seriálu The Vampire Diaries a The Originals. Mladá Hope Mikaelsonová se ocitá ve škole pro nadané, kde mimo jiné nechybí ani dvojčata spojence upírů Alarica Saltzmana. Podaří se této škole potlačit pudy neobvyklých lidí, nebo se stanou zlými bytostmi, kterými mají být?

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Danielle Rose Russell (Hope Mikaelson), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Jenny Boyd (Lizzie Saltzman), Kaylee Bryant (Josie Saltzman), Aria Shahghasemi (Landon Kirby), Peyton Alex Smith (Rafael Waithe), Quincy Fouse (Milton "MG" Greasley), Chris Lee (Kaleb Hawkins), Ben Levin (Jed Tien), Leo Howard (Ethan Machado), Omono Okojie (Cleo Sowande), Ben Geurens (Nekromancer), Douglas Tait (Malivor), Elijah B. Moore (Wade Rivers), Courtney Bandeko (Finch Tarrayo)

Kaleb Hawkins

Kaleb Hawkins

Upír na škole, který i přes zákaz pije lidskou krev.

Sezóny 4
2018 - 2022

Kaleb je mladým upírem na Salvatorově internátní škole pro nadpřirozené. Mezi upíry patří mezi ty nejoblíbenější a nejpopulárnější a přátelí se například s MGm.

Základní informace:

  • Věk: ?
  • Druh: Upír
  • Status: Nemrtvý

Rodinní příslušníci:

  • Earl (strýc)
  • Kym (sestra)

O Kalebovi:

Kaleb je na škole členem fotbalového týmu Hřebců, který nedělá problém porušovat zákazy. Například potají pije lidskou krev a klidně by využíval své schopnosti i před lidmi. Svůj upíří druh považuje za nadřazený lidem, avšak zároveň je uvnitř starostlivým a přátelským člověkem. O své přátelé se stará a nejlépe vychází s MGm, ačkoliv i mezi nimi občas dojde ke sporu. Třeba když se měl zvolit zástupce upírů do studentské rady, kam se nakonec dostal právě Kaleb. Přesto jsou s MGm nejlepší kamarádi a Kaleb ho dokonce považuje za člena rodiny.

Foto: The CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
WampLeeloo

Neskutečně talentovaný herec a zpěvák, snad dostane více prostoru.

15.12.2019 | 14:23:26

Nepřehlédněte

Naděje na pátou sérii umírá a s ní přichází i konec jedné velké upíří éry

Naděje na pátou sérii umírá a s ní přichází i konec jedné velké upíří éry

Upíří univerzum na The CW míří ke svému konci, jelikož bylo oznámeno, že i seriál Legacies se po čtvrté sérii s fanoušky rozloučí. Stanice tedy pročistila polovinu svého programu a dá se říct, že zrušení Legacies patří k těm nejsmutnějším oznámením.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama