Legacies (Odkaz)
71/100 - 72×

Legacies(Odkaz)

Seriál Legacies navazuje na události ze seriálu The Vampire Diaries a The Originals. Mladá Hope Mikaelsonová se ocitá ve škole pro nadané, kde mimo jiné nechybí ani dvojčata spojence upírů Alarica Saltzmana. Podaří se této škole potlačit pudy neobvyklých lidí, nebo se stanou zlými bytostmi, kterými mají být?

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Danielle Rose Russell (Hope Mikaelson), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Jenny Boyd (Lizzie Saltzman), Kaylee Bryant (Josie Saltzman), Aria Shahghasemi (Landon Kirby), Peyton Alex Smith (Rafael Waithe), Quincy Fouse (Milton "MG" Greasley), Chris Lee (Kaleb Hawkins), Ben Levin (Jed Tien), Leo Howard (Ethan Machado), Omono Okojie (Cleo Sowande), Ben Geurens (Nekromancer), Douglas Tait (Malivor), Elijah B. Moore (Wade Rivers), Courtney Bandeko (Finch Tarrayo)

Wade Rivers

Wade Rivers

Student Salvatorovy školy, který disponuje magickými schopnostmi, avšak nepatří mezi čaroděje.

Sezóny 3
2019 - 2022

Wade Rivers studuje Salvatorově škole pro nadpřirozené, jelikož mezi ně patří i on sám. Ačkoliv dokáže čarovat, tuší, že mezi čaroděje nepatří a že bude ve skutečnosti nějakým jiným stvořením.Základní informace:

  • Věk: 16/17
  • Druh: Víla


O Wadeovi:

Wade nikdy nepoznal své vlastní rodiče a později do nejspíš dává za vinu Malivorovi, jelikož se domnívá, že je pozřel a svět na ně tudíž zapomněl. Wade disponuje magickými schopnostmi, ale nikdy v čarování nevynikal a proto se domnívá, že tak úplně čarodějem není. Když si udělá průzkum, dojde k názoru, že je ve skutečnosti vílou.

Wade je přátelský student na Salvatorově škole a se svými spolužáky má dobrý vztah. Avšak bojuje se svým sebevědomím, jelikož si z něj někteří dělají srandu, ať už jde o jeho vzhled či nedostatek magických schopností. Za své nejbližší přátelé považuje Landona a MGho.

Foto: The CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Naděje na pátou sérii umírá a s ní přichází i konec jedné velké upíří éry

Naděje na pátou sérii umírá a s ní přichází i konec jedné velké upíří éry

Upíří univerzum na The CW míří ke svému konci, jelikož bylo oznámeno, že i seriál Legacies se po čtvrté sérii s fanoušky rozloučí. Stanice tedy pročistila polovinu svého programu a dá se říct, že zrušení Legacies patří k těm nejsmutnějším oznámením.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama