Legacies (Odkaz)
71/100 - 72×

Legacies(Odkaz)

Seriál Legacies navazuje na události ze seriálu The Vampire Diaries a The Originals. Mladá Hope Mikaelsonová se ocitá ve škole pro nadané, kde mimo jiné nechybí ani dvojčata spojence upírů Alarica Saltzmana. Podaří se této škole potlačit pudy neobvyklých lidí, nebo se stanou zlými bytostmi, kterými mají být?

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Danielle Rose Russell (Hope Mikaelson), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Jenny Boyd (Lizzie Saltzman), Kaylee Bryant (Josie Saltzman), Aria Shahghasemi (Landon Kirby), Peyton Alex Smith (Rafael Waithe), Quincy Fouse (Milton "MG" Greasley), Chris Lee (Kaleb Hawkins), Ben Levin (Jed Tien), Leo Howard (Ethan Machado), Omono Okojie (Cleo Sowande), Ben Geurens (Nekromancer), Douglas Tait (Malivor), Elijah B. Moore (Wade Rivers), Courtney Bandeko (Finch Tarrayo)

Milton "MG" Greasley

Milton "MG" Greasley

Upír na Salvatorově škole, který je zakoukaný do Lizzie Saltzmanové.

Sezóny 4
2018 - 2022

Milton Greasley, aneb jak mu všichni říkají MG, je mladým upírem, který studuje na Salvatorově škole pro nadpřirozené. Ačkoliv je tak trochu šprtem, je na škole oblíbený.

Základní informace:

  • Věk: ?
  • Druh: Upír
  • Status: Nemrtvý

Rodinní příslušníci:

  • Imogene (prababička)

MG v první řadě Legacies:

K MGho nejlepším přátelům na škole patří Josie Saltzmanová. Když se ale začne MG bavit s její bývalou přítelkyní Penelopou, která mu dokonce nabídne svou krev, ačkoliv na škole není povolené pít krev z lidí, je na něj Josie zprvu naštvaná, ale nakonec mu to odpouští.

Když probíhá fotbalové utkání mezi Salvatorovou školou a školou Mystic High, je MG jedním z hráčů. Během této hry mu Penelope navrhne, že mu pomůže získat Lizzie Saltzmanovou, po které MG už dlouho touží. Co tím chce ale získat ona mu není známo. Ale její pomoc přijme. Když se však snaží na Lizzie zapůsobit, tak místo toho, aby se zalíbil jí, se zalíbí její nepřítelkyni Daně z Mystic High. Penelope mu však prozradí, že právě to je jejich strategií jak získat Lizzie. MG si ale není jistý, jak moc může Penelopě důvěřovat.

Jelikož studenti během zápasu použili své schopnosti, museli jít za trest uklízet městské náměstí. Zde MG opět narazí na Danu, se kterou se později líbá v parku. Použije své ovlivnění, aby zjistil, jestli se jí opravdu líbí. Zjistí, že se Daně ve skutečnosti líbí její spolužák Connor a tohle dělá jen proto, aby ho přiměla žárlit. Stejně jako to on dělá kvůli Lizzie. Když se vrací do autobusu, tak vidí, že jeho upíří kamarád Kaleb saje z Dany krev, ale slíbí, že to nikomu neprozradí.

Další den se všichni na škole dozví, že zmizely Dana a její kamarádka Sasha. MG si začne myslet, že s tím může mít něco společného Kaleb, a proto nabízí svou pomoc s jejich hledáním. Pátrací tým se vydává na Mystic High, kde MG společně s Lizzie vyslýchá studenty při hodině tělocviku. Následně Lizzie prozradí, že viděl Kaleba, jak pije krev z Dany. Když všichni konfrontujou Kaleba, vyleze z lesa Dana, která je ve stavu, jako by se přeměňovala na upíra. Ukáže se ale, že Dana se nemění na upíra, jelikož ze sebe vykašle všechny vnitřnosti a zbyde po ní jen hromádka slizu a kůže. Když si všimne jednoho komiksu, tak mu dojde, co zabilo Danu. Je to pavouk jménem Arachne, který, jak zjistil Landon, zabil i Connora a vzal na sebe jeho podobu. Hope, Lizzie a Josie společně pavouka zabijí a zachrání Sashu. Večer se MG pohádá s Kalebem, který je naštvaný, že MG neudržel jejich tajemství. Když mu ale MG řekne, že přece mají lednici plnou krve, odpoví mu Kaleb, že to ale není lidská krev, nýbrž je to krev zvířecí. O Kalebově činu se dozví i ředitel Saltzman a rozhodne se Kaleba zavřít do žaláře.

Alaric dalšího dne oznámí, že se rozhodl zformovat studentskou radu, kterou budou tvořit zvolení zástupci každého nadpřirozeného druhu. MG si myslí, že bude mít výhru za upíry v kapse, když bude prosazovat propuštění Kaleba, ale nakonec upíři zvolí právě Kaleba.

Během narozenin dvojčat Saltzmanových se MG rozhodl uspořádat oslavu, protože chce ukázat Lizzie, jak moc mu na ní záleží. Lizzie se ale více zajímá o vlkodlaka Rafaela. MG uzavře dohodu s Penelope, že když mu nevyjde získat Lizzie během oslavy, tak už to vícekrát zkoušet nebude. Penelope proto zařídí, aby se Rafael na oslavu nedostal a MG tak mohl tancovat s Lizzie. Všechno jde dobře, MG ukáže, co všechno o Lizzie ví a ona také začne dávat najevo jistý zájem. Rafaelovi se ale nakonec podaří na oslavu dostat a nabídne se, že vystřídá MGho v tanci s Lizzie. Ta je nadšená, že se Raf ukázal, ale MG je smutný, jelikož i přes všechnu jeho snahu Lizzie stále touží po Rafovi. Na oslavě nidko neviděl Josie, a tak se ji MG společně s Penelopou a Hope vydávají hledat. Najdou ji zakopanou pod zemí, za což můžou oživlí mrtví, které vyvolal Nekromancer a jejichž úkolem je najít záhadný nůž.

Nekromancera se podaří chytit a Hope se z něj snaží dostat informace o Malivoru, s čímž jí pomáhá MG. Ten díky svým schopnostem může propojit Hopeinu vědomí s tím Nekromancerovým, když se je ale nedaří z něj probrat, hledá MG pomoc. Hope se nakonec podaří z Nekromancerova vědomí dostat. MG ale cítí, že není dostatečně silný, a proto požádá o pomoc Kaleba. Kaleb jej proto nabádá, aby se MG napil lidské krve. Když MG pije z jednoho muže, tak nemůže přestat. Málem by toho muže zabil, kdyby jej nezastavil Dorian. Dorian Kalebovi prozradí, že MG nemohl přestat, jelikož jeho osobnost má sklony k tomu stát se rozparovačem.

- Konec děje sedmé epizody.

Zajímavosti:

  • Tato postava se původně měla jmenovat Milton Gladstone
  • MG má rád komiksy. Čte například komiksy o gorile Grodd. Je také obeznámen s fiktivními postavami jako jsou Ghostface či Blade.

Foto: The CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
bloody_maniac

MG mě může za chvíli začít bavit…počkám si na příští rok :)

15.12.2018 | 20:56:43
Billy the Kid

good vampire :)

16.11.2018 | 20:48:03

Nepřehlédněte

Naděje na pátou sérii umírá a s ní přichází i konec jedné velké upíří éry

Naděje na pátou sérii umírá a s ní přichází i konec jedné velké upíří éry

Upíří univerzum na The CW míří ke svému konci, jelikož bylo oznámeno, že i seriál Legacies se po čtvrté sérii s fanoušky rozloučí. Stanice tedy pročistila polovinu svého programu a dá se říct, že zrušení Legacies patří k těm nejsmutnějším oznámením.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama