Legacies (Odkaz)
71/100 - 72×

Legacies(Odkaz)

Seriál Legacies navazuje na události ze seriálu The Vampire Diaries a The Originals. Mladá Hope Mikaelsonová se ocitá ve škole pro nadané, kde mimo jiné nechybí ani dvojčata spojence upírů Alarica Saltzmana. Podaří se této škole potlačit pudy neobvyklých lidí, nebo se stanou zlými bytostmi, kterými mají být?

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Danielle Rose Russell (Hope Mikaelson), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Jenny Boyd (Lizzie Saltzman), Kaylee Bryant (Josie Saltzman), Aria Shahghasemi (Landon Kirby), Peyton Alex Smith (Rafael Waithe), Quincy Fouse (Milton "MG" Greasley), Chris Lee (Kaleb Hawkins), Ben Levin (Jed Tien), Leo Howard (Ethan Machado), Omono Okojie (Cleo Sowande), Ben Geurens (Nekromancer), Douglas Tait (Malivor), Elijah B. Moore (Wade Rivers), Courtney Bandeko (Finch Tarrayo)

S04E05: I Thought You'd Be Happier To See Me

S04E05: I Thought You'd Be Happier To See Me

Hope vystopuje jediná osoba, která jí může pomoci – Rebekah Mikaelsonová. Rebekah se obává toho, jakou cestu si Hope zvolila, ale snaží se, jak jen to jde, aby k ní pronikla. Josie a Lizzie si uchovávají naději ve zdánlivě zoufalé situaci a MG přijde na to, co může udělat, aby pomohl. Mezitím chce dát Kaleb všechno do pořádku a obrací se pro radu na Cleo.

sk
11.11.2021
430 000
42 minut

Základní info:

Režie: Lauren Petzke
Scénář: Brett Matthews

Hrají: Danielle Rose Russell (Hope Mikaelson), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Jenny Boyd (Lizzie Saltzman), Kaylee Bryant (Josie Saltzman), Quincy Fouse (Milton Greasley), Chris Lee (Kaleb), Ben Levin (Jed Tien), Leo Howard (Ethan), Omono Okojie (Cleo Sowande), Elijah B. Moore (Wade Rivers), Courtney Bandeko (Finch Tarrayo), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Karen David (Emma Tig), Summer Fontana (malá Hope), Andrea Laing (Brandy), Bryan Terry Snell (barman),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Sheeku

kolikrát ještě uvidím Rica umírat? už ho nechte být :(

25.11.2021 | 16:47:58
Bymyself

Konečně poznávám ten seriál, který je pokračováním TVD a TO… A není to jen kravina pro děcka s trapnejma příšerkama, které vždycky ti hodní upírci zabijou. Doufám, že jim to vydrží a stane se z toho pořádná podívaná, na kterou čekám už 4 série :)

19.11.2021 | 11:11:55
DidinKa199

Tak tenhle díl měl konečně nádech The Originals.

18.11.2021 | 21:05:49
misulec00

Jako pardon, ale tohle byla pecka! Nikdy nekritizuju, i když vím, že Legacies není tak dobré jako TVD nebo TO, přesto ráda koukám a neříkám, jak to bylo špatné. Ale tohle?!? Mělo to přesně ten peckový nádech TVD a TO, úplně jsem to z toho cítila, plakala a všechno k tomu!!

17.11.2021 | 0:24:59
DelenaForever

Nejvíc smutnej díl v Legacies :( Plus ta písnička z TVD neměla chybu. ♥

14.11.2021 | 14:59:08
Car

puvodni postavy dycky rada uvidim, ale nejak me to zklamalo, i kdyz co jsem taky cekala ze? ,,trik" s dykou, dalsi zakrouceny krk a pak si teticka jen tak necha aby ji Hope nalozila lekci a odjela s jejim autem do zapadu slunce? tak jako vime, ze tohle by nikdy Rebekah neudelala proste… ja jako chapu, ze chteli udelat fanouskum radost ale potkopava to podsatu te postavy jako takove a nedava to smysl aspon za Ricka musim dat tech 80% takove male deja vu a pisen od Fray – Be Still, ktera hrala kdyz umiral poprve v TVD … joo ty vzpominky :)

14.11.2021 | 2:01:55

Nepřehlédněte

Naděje na pátou sérii umírá a s ní přichází i konec jedné velké upíří éry

Naděje na pátou sérii umírá a s ní přichází i konec jedné velké upíří éry

Upíří univerzum na The CW míří ke svému konci, jelikož bylo oznámeno, že i seriál Legacies se po čtvrté sérii s fanoušky rozloučí. Stanice tedy pročistila polovinu svého programu a dá se říct, že zrušení Legacies patří k těm nejsmutnějším oznámením.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama