Legacies (Odkaz)
71/100 - 72×

Legacies(Odkaz)

Seriál Legacies navazuje na události ze seriálu The Vampire Diaries a The Originals. Mladá Hope Mikaelsonová se ocitá ve škole pro nadané, kde mimo jiné nechybí ani dvojčata spojence upírů Alarica Saltzmana. Podaří se této škole potlačit pudy neobvyklých lidí, nebo se stanou zlými bytostmi, kterými mají být?

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Danielle Rose Russell (Hope Mikaelson), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Jenny Boyd (Lizzie Saltzman), Kaylee Bryant (Josie Saltzman), Aria Shahghasemi (Landon Kirby), Peyton Alex Smith (Rafael Waithe), Quincy Fouse (Milton "MG" Greasley), Chris Lee (Kaleb Hawkins), Ben Levin (Jed Tien), Leo Howard (Ethan Machado), Omono Okojie (Cleo Sowande), Ben Geurens (Nekromancer), Douglas Tait (Malivor), Elijah B. Moore (Wade Rivers), Courtney Bandeko (Finch Tarrayo)

Malivor

Malivor

Nejobávanější nadpřirozená bytost, která dokáže pozřít jiné a následkem toho na ně svět zapomene.

Sezóny 4
2019 - 2022

Malivor, což ve volném překladu znamená Požírač temnot, je hliněný golem, který byl stvořen k tomu, aby požíral nadpřirozené a očistil tak svět od monster.


Základní informace:

  • Zrození: přibližně v 11. století
  • Druh: Golem

Rodinní příslušníci:

O Malivorovi:

Malivor byl stvořen v 11. století, a to pomocí černé magie vyvolanou Triádou, kterou tvořili čarodějka, upír a vlkodlak, jelikož v té době je všechny ohrožovali draci. Malivor měl za úkol požírat nadpřirozené stvůry s výjimkou upírů, čarodějů a vlkodlaků. Když nějakou takovou stvůru pozře, skončí v nekonečné temnotě uvnitř něj a svět na ni zapomene. Jelikož se zrodil z krve Triády, pouze stejná krev jej může zničit – čili nějaký tribrid, který se vůbec poprvé zrodil až ve 21. století – Hope Mikaelsonová. Její krev se tak pro Malivora stává toxická.

Když už Malivor pozřel všechny nadpřirozené bytosti, kromě oněch tří nadpřirozených druhů, na něž nemohl, uvědomil si, že zůstal na světě sám a proto se rozhodl z bahna stvořit své potomky. Nicméně žádné z nich nedisponovali jeho mocí a nemohlo tak pokračovat v jeho odkazu. Jelikož jej ale stále tížil hlad po nadpřirozenu, vydal se do Nigérie, aby zde do svých služeb získal múzu, jež pro něj bude vytvářet stvůry, které on bude požírat. Staletí poté Malivora zradil jeho syn Ryan, který spojil síly s několika čarodějkami a využili černou magii a pár artefaktů k tomu, aby Malivora navrátili do jeho původního stavu – černé blátivé louže, a kolem ní vznikla tajná společnost Triad Industries, která chrání svět před stvůrami. Časem ale protkala tuto společnost korupce a její členové označovali za „stvůry“ kohokoliv, kdo stál proti nim, a neváhali je shodit do Malivorovy louže, která je pohltila a svět na ně zapomněl. Malivor však stále přežívá a doufá, že jednou bude schopen mít lidské tělo, což se pro něj stává možnější díky existenci jeho syna Landona, jehož matka Seylah s Malivorem otěhotněla, když byla do jeho louže vhozena. Proto ze sebe Malivor vypouští na svět různé stvůry, aby mu jeho přání vyplnila.

Foto: The CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S04E20: Just Don't Be a Stranger, Okay?

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Debatovat o epizodě můžete v naší diskuzi.

Nepřehlédněte

Naděje na pátou sérii umírá a s ní přichází i konec jedné velké upíří éry

Naděje na pátou sérii umírá a s ní přichází i konec jedné velké upíří éry

Upíří univerzum na The CW míří ke svému konci, jelikož bylo oznámeno, že i seriál Legacies se po čtvrté sérii s fanoušky rozloučí. Stanice tedy pročistila polovinu svého programu a dá se říct, že zrušení Legacies patří k těm nejsmutnějším oznámením.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama