Legends Druhá řada Legends zná datum první epizody

Druhá řada Legends zná datum první epizody

Druhá řada Legends zná datum první epizody

Sean Bean se v roli Martina Oduma vrátí na televizní obrazovky koncem srpna. Kam ho zavedou jeho kroky v druhé sezóně, vám přiblížíme v článku.


10 0
3.4.2015

Legends bylo, pro někoho možná trochu překvapivě, obnoveno pro druhou sezónu začátkem prosince. Sean Bean si tedy zopakuje svou roli charismatického agenta FBI, ovšem minimálně začátek druhé řady stráví na útěku. První epizodu si diváci v USA užijí 25. 8., Legends tedy opět bude pokračovat v úterním slotu.

Poté, co na něj byla hozena vražda, kterou nespáchal, musel Martin zmizet a skrýt se. V pokračování této velice slušné akční podívané uvidíme, jak se vydá po stopách své minulosti, která ho zavede do Londýna a dále na evropský kontinent – Praha by neškodila, že? ;) Martin se bude soustředit na odhalení své minulosti, která se ukáže být dosti temná a násilná. Ovšem bude klíčem k jeho přežití a doufejme, že i k jeho skutečné identitě.


Stýská-li se vám po Legends, můžete si zopakovat odhalení Martinovy poslední identity anebo si pustit výborné songy, které seriál provázely.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Nepřehlédněte

Čeští fanoušci v Legends

Čeští fanoušci v Legends

Dle zmínek v diskuzi a komentářích se někteří z vás buď přímo zúčastnili natáčení Legends nebo ví o někom jiném, kdo měl tu možnost. Chcete-li se o zážitek podělit, máte-li fotky, ozvěte se do vzkazníku a z došlých příspěvků poté vydáme článek. Samozřejmě můžete své zážitky napsat i do komentáře.

Reklama

Identity

Identity

Nejlepší postavy

Promo fotky

Promo fotky

Hlídejte si nás