Legends (Legenda)
88/100 - 53×

Legends(Legenda)

Sean Bean (Game of Thrones, Pán prstenů) jako agent FBI, který je velmi dobrý ve své práci. Umí se naprosto vžít v koho chce, podle toho, na čem zrovna pracuje. Problém ale nastane tehdy, když se v jeho životě objeví někdo, kdo mu bude tvrdit, že není tím, kým opravdu je.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | TNT | 42 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller
hrají
Sean Bean (Martin Odum), Morris Chestnut (Tony Rice), Winter Ave Zoli (Gábi Mišková), Steve Kazee (Curtis Ballard), Klára Issová (Ilyana Crawford), Aisling Franciosi (Kate Crawford), Kelly Overton (Nina Brenner), Ralph Brown (Terrence Graves), Ali Larter (Crystal McGuire), Steve Harris (Nelson Gates), Tina Majorino (Maggie Harris), Amber Valletta (Sonya Odum)

Honba za minulostí: druhá řada bude temnější

Honba za minulostí: druhá řada bude temnější

V oficiální synopsi TNT jsme opět trochu nakoukli pod pokličku toho, co nás ve druhé řadě čeká: honba za pravou identitou Martina Oduma, snaha očistit své jméno a najít svou pravou rodinu.

9 0
29.9.2015

Legends se letos v listopadu vrátí opět s deseti epizodami, ale úplně novým osazenstvem. S tím se bude Sean Bean v roli Martina Oduma setkávat napříč Evropou, kam utekl po vraždě, kterou nespáchal, vypátrat svou pravou identitu. Agent FBI jménem Martin Odum to zřejmě není. Ale ani veterán z Iráku John Cameron. Bude to ruský gangster Dimitrij Petrovič? Martin se musí přebrodit přes temná tajemství, která za sebou jeho násilná minulost zanechala. Bude si přát, aby je nikdy neodkryl?

Na jeho cestě mu budou pomáhat agentka CIA Nina Brenner (Kelly Overton), agent FBI Tony Rice (Morris Chestnut), kteří ho zavedou k Ilyaně Crawford (Klára Issová), ženě, která je možná spjata s jeho minulostí a jež má problémovou dceru Kate (Aisling Franciosi). Martin také objeví spojení s bývalým špionem Terrencem Gravesem (Ralph Brown).


Jak se Martin bude snažit dát dohromady záhadu o své zapomenuté rodině, jeho přítomnost a minulost se začnou střetávat. Zjistí, že dnes ho FBI honí za vraždu, kterou nespáchal, a před 14 lety ho pronásledovala také. Ovšem z jiných důvodů. Vyšetřování odhodlaně vedl agent FBI Curtis Ballard (Steve Kazee) spolu s českou policistkou Gabrielou Miškovou (Winter Ave Zoli). Získá Martin odpovědi, které potřebuje, aby mohl očistit své jméno, než ho dožene jeho vlastní minulost?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Čeští fanoušci v Legends

Čeští fanoušci v Legends

Dle zmínek v diskuzi a komentářích se někteří z vás buď přímo zúčastnili natáčení Legends nebo ví o někom jiném, kdo měl tu možnost. Chcete-li se o zážitek podělit, máte-li fotky, ozvěte se do vzkazníku a z došlých příspěvků poté vydáme článek. Samozřejmě můžete své zážitky napsat i do komentáře.

Reklama

Identity

Identity

Nejlepší postavy

Promo fotky

Promo fotky

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama