Legion
90/100 - 105×

Legion

Jako teenager David Haller trpěl duševní poruchou. Byla mu diagnostikována schizofrenie, a proto byl léta držen v psychiatrické léčebně. Potom, co se dostane do styku s ostatními pacienty, uvažuje nad možností, že hlasy, které slyší, a vize, které vidí, by mohly být skutečné.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | FX | 50 minut
žánr
Drama, Komiksový, Psychologický
hrají
Dan Stevens (David Haller), Rachel Keller (Syd Barrett), Jean Smart (Melanie Bird), Aubrey Plaza (Lenny Busker), Jeremie Harris (Ptonomy Wallace), Amber Midthunder (Kerry Loudermilk), Katie Aselton (Amy Haller), Bill Irwin (Cary Loudermilk), Jemaine Clement (Oliver Bird)

Oliver Bird

Oliver Bird

Brilantní vědec, jehož manželkou je Melanie.

Sezóny 1
2017 -

Oliver Bird je mocný mutant, který díky svým schopnostem může cestovat do astrální roviny, kde si může hrát na Boha. Líbí se mu to natolik, že pomalu přestává vnímat realitu a zůstává tam uvězněný.

Spolu s Carym založil místo zvané Summerlands, které je útočiště pro lidi se zvláštními schopnostmi. Jeho manželka Melanie přebírá jeho pozici, zatímco je uvězněný v astrální rovině, kde později narazí na zajímavého mutanta Davida.

Foto: FX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
LenkaCzP

Mě se vůbec nelíbí. Nafoukanej dědek který si myslí že je „cool“.

15.6.2019 | 11:48:23
Kothy

podivin…

14.4.2017 | 14:09:07

Třetí série: Trailer na závěrečnou velejízdu

Thumbnail Play icon

Reklama

Nepřehlédněte

V poslední řadě se objeví Profesor X

V poslední řadě se objeví Profesor X

Největší mozek planety Charles Xavier si konečně našel cestu do seriálu Legion. Touto novinkou se pochlubil tvůrce Noah Hawley, který oznámil, že v závěrečné řadě představí Davidovy biologické rodiče. Roli Profesora však přebere nový herec.

Fotky postav

Fotky postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama