Magnum P.I. (2018)
80/100 - 8×

Magnum P.I. (2018)

Thomas Magnum je bývalý člen námořnictva, jenž se vrátí z války zpátky domů na Havaj, kde si otevře soukromou detektivní kancelář, ve které využívá své vojenské schopnosti k řešení případů. Jedná se o reboot stejnojmenného seriálu z osmdesátých let.

USA | 2018 | Poslední sezóna
vysílání
5 sezón | NBC, CBS | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Drama
hrají
Jay Hernandez (Thomas Magnum), Perdita Weeks (Juliet Higgins), Zachary Knighton (Orville "Rick" Wright), Stephen Hill (Theodore "TC" Calvin), Tim Kang (Gordon Katsumoto), Amy Hill (Teuila "Kumu" Tuileta)

Juliet Higgins

Juliet Higgins

Správkyně majetku Robina Masterse a bývalá agentka MI6. S Magnumem se navzájem neustále popichují.

Sezóny 5
2018 - 2023

Než se Higgy dostala na Havaj, pracovala u britské tajné služby MI6. Byla zasnoubená s jiným tajným agentem, který byl ale zavražděn a Juliet se vydala na cestu za pomstou. Nebrala ohled na rozkazy svých nadřízených, kvůli čemuž byla z MI6 propuštěna.

Když se seznámila s Robinem Mastersem, nabídl jí místo coby správkyně jeho majetku na Havaji, aneb jak sama svou pozici nazývá – „majordomo“. Zde se stará o jeho velké sídlo, pečuje o dva psy Apolla a Zeuse a žijí zde i Robinovi další zaměstnanci Thomas Magnum (kterého její psi nesnášejí) a Kumu. Juliet a Thomas se v jednom kuse navzájem popichují, avšak není v tom žádná zášť, je to je styl jejich přátelství. Jsou jeden pro druhého schopni učinit jakoukoliv laskavost. Zejména Magnum využívá jejích laskavostí, aby mu vypomohla s jeho případy. Přestože Higgy už není u MI6, má na ně pořád kontakty a může také využívat jejich technologii, takže hackování počítačů či získávání informací ze satelitů není žádný problém. To se Thomasovi častokrát hodí k jeho vyšetřování. Tvoří spolu v terénu tak dobrý tým, že Magnum dokonce nabídne Higgy, aby se oficiálně stala jeho parťačkou v oblasti soukromého vyšetřování.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Bude konec seriálu uspokojivý?

Bude konec seriálu uspokojivý?

Do konce páté řady a vlastně i celého seriálu je před námi už jen pět epizod, které přivedou jednotlivé dějové linky ke svému závěru. Jelikož bylo oznámení o konci ohlášeno až po dotočení páté řady, vyvstává otázka, zda bude finále seriálu uspokojivé?

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama