Magnum P.I. (2018)
83/100 - 7×

Magnum P.I. (2018)

Thomas Magnum je bývalý člen námořnictva, jenž se vrátí z války zpátky domů na Havaj, kde si otevře soukromou detektivní kancelář, ve které využívá své vojenské schopnosti k řešení případů. Jedná se o reboot stejnojmenného seriálu z osmdesátých let.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
6 sezón | NBC, CBS | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Drama
hrají
Jay Hernandez (Thomas Magnum), Perdita Weeks (Juliet Higgins), Zachary Knighton (Orville "Rick" Wright), Stephen Hill (Theodore "TC" Calvin), Tim Kang (Gordon Katsumoto), Amy Hill (Teuila "Kumu" Tuileta)

Teuila "Kumu" Tuileta

Teuila "Kumu" Tuileta

Kulturní kurátorka pozemků Robina Masterse, která zná Oahu jako své boty. Thomas a jeho přátelé jí říkají Kumu, což znamená učitel.

Sezóny 5
2018 - 2023

Teuila, které všichni její přátelé a známí říkají Kumu, což v překladu znamená „učitel“, je kulturní kurátorkou pozemků Robina Masterse a stejně jako Magnum a Higginsová žije na jeho pozemcích. Je pro oba takovou „matkou“ a stejně tak i pro jejich přátele a často si k ní ostatní chodí pro nějaké moudré rady. Kumu má navíc rozsáhlé znalosti o Oahu, které zná jako své boty. Je to i díky tomu, že její rodina na tomto ostrově žije už od počátku 18. století a místní historie a kultura vždy Kumu zajímala.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S04E09: Better Watch Out

cz100%
DOKONČENO

Titulky ke čtvrté sérii překládá channina.

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

NBC představí Magnuma v únoru

NBC představí Magnuma v únoru

V loňské sezóně se stanice CBS rozhodla zrušit seriál Magnum P.I. po čtyřech sériích, avšak fanoušci byli vyslyšeni stanicí NBC, která seriálu poskytla záchranné lano. Magnum má jisté minimálně další dvě řady a té páté se dočkáme v únoru 2023.

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama