Magnum P.I. (2018)
83/100 - 7×

Magnum P.I. (2018)

Thomas Magnum je bývalý člen námořnictva, jenž se vrátí z války zpátky domů na Havaj, kde si otevře soukromou detektivní kancelář, ve které využívá své vojenské schopnosti k řešení případů. Jedná se o reboot stejnojmenného seriálu z osmdesátých let.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Drama
hrají
Jay Hernandez (Thomas Magnum), Perdita Weeks (Juliet Higgins), Zachary Knighton (Orville "Rick" Wright), Stephen Hill (Theodore "TC" Calvin), Tim Kang (Gordon Katsumoto), Amy Hill (Teuila "Kumu" Tuileta)

Gordon Katsumoto

Gordon Katsumoto

Policejní detektiv u HPD, který sice na jednu stranu nemá Magnuma moc v lásce, ale na druhou stranu nezaváhá, když potřebuje pomoc.

Sezóny 3
2018 - 2021

Gordon Katsumoto je policejní detektiv, který pracuje na honolulském policejním oddělení. Dbá na správné postupy během vyšetřování, kvůli čemuž moc nemá v lásce soukromé vyšetřovatele a jim podobné, kteří práci policii komplikují. Jedním z takových lidí je například i Thomas Magnum. Sice mu Katsumoto neustále dává najevo, jak se mu příčí jeho vměšování se do případů, ale na druhou stranu uznává, že je schopným vyšetřovatelem a sám občas jeho pomoc potřebuje, když jde o nějaký případ, který HPD oficiálně vyšetřovat nemůže. A když Magnum zavolá o pomoc jemu, neváhá co nejdříve přispěchat. Postupně se tak mezi nimi začíná vyvíjet jakási forma přátelství a partnerství a Gordon se tak sbližuje i s Magnumovými přáteli.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S04E07: A New Lease On Death

cz100%
DOKONČENO

Titulky ke čtvrté sérii překládá channina.

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Magnum po čtvrté sérii končí

Magnum po čtvrté sérii končí

Smutné zprávy přicházejí i ze CBS, která ruší seriál Magnum P.I. po čtvrté řadě. Magnuma tak potkal stejný osud jako loni jeho kolegu MacGyvera, který se rovněž nedočkal úctyhodného závěru. Koncem Magnuma tak dochází ke konci celého Lenkov-verse, kam ještě spadal seriál Hawaii Five-0.

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama